Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozást szeretnék nyitni,...

Vállalkozást szeretnék nyitni, csak nem tudom mi az, amit most megéri? Egyenlöre csak kisebb "valamit". Mivel éri meg most foglalkozni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Például adósságrendezéssel, arra most nagy a kereslet.
2010. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huhh, ez így túlságosan általános. Rengeteg dolog van ami megéri, nem lehet kiragadni egy-kettőt.


Az fontosabb, hogy egyáltalán mire van lehetőséged.

Milyen képzettséged, tudásod van? Egyedül vágsz bele? Mennyi időt, pénzt tudsz befektetni az elején?

Az se mindegy, hol szeretnéd. Vidéken, Budapesten? Valami webes dolog, távmunka?

2010. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hálózati marketinggel érdemes foglalkozni. Az Amwayt tudom jó szívvel ajánlani. Esetleg FLP, Nuskin, meg csomó kisebb cég, de azoknak kevésbé stabil a hátterük.
2010. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs elgondolásod, ne is vágj bele. Vállalkozást csak akkor lehet eredményesen vinni, ha hiszel benne, ha szívügyednek tekinted... és ez nálad nem áll fenn... ne haragudj, de így csak veszteséget okoznál magadnak.
2010. szept. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak vidéken,időm a nap 24 órájában,ha kell tanfolyamokra is járnék!Kezdeti tőke nem sok,cca:1,8-2 mil.Ft.
2010. szept. 12. 02:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy 100Ft-os boltot, ahol árulsz minden olcsó szir-szart.
2010. szept. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA kevés a pénz hozzá,a munkaügynél vannak állami támogatások(visszatérítendők azt hiszem) kezdő vállalkozóknak.
2010. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a pénzügyi területet tudom ajánlani! Min. érettségi feltétel, s a jó benne még az, hogy nem kell hozzá tőke, így nincs kockázat, viszont gyorsan lesz belőle pénz! És most nem a hitelezés területére gondoltam. A behajtáshoz szerintem gyomor kell, hosszú távon biztosan nem végezhető, ezért szerintem az nem tanácsos!
2010. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!