Milyen boltot nyissak?

Figyelt kérdés

Viszonylag forgalmas út mentén, Rózsadombon, 20 nm-es garázsba tervezem a boltot. A szomszédban van egy igényes élelmiszerbolt, tele drága italokkal, fornettivel, szendvicsbár, lottózó, kávézó, minden van benne. Tehát valami mást szabadna csak csinálni, de mégis élelmiszerben vagy nem tartós fogyasztási cikkben gondolkodom, hogy a vevők naponta betérjenek a nagy autóforgalmat kiaknázandó. Kezdő tőkém kb 3M ft, tehát szerény ötleteket várok.

És mennyire igaz, hogy megjelenhetnek védelmi pénzt követelő alakok? Mert az elvenné a kedvemet az egésztől...

Köszönöm!


2010. szept. 7. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Merész tervek, de hajrá, legfeljebb hamar abbahagyod, ha jattolni kell! Márpedig szerintem kell.

A bolt nyitáshoz és árukészlethez a pénzed kevés, mire miden engedélyed meglesz, hát én nem vágnék bele. Pláne ott ahol írod.

De sok sikert, és szép napot neked.

2010. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah értelmessebben is elkölthetnél ennyi pénzt.manapság nyeresége csak a nagyvállalatoknak van.főleg a válság közepén...
2010. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak eszembe jutott, és érdeklődöm mik a lehetőségek.
2010. szept. 7. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi voltam, milyen válaszokat kapsz. Hát nem valami bíztató amiket írnak. Irodaszer és nyomtatványnak nem lenne keletje a környéken? Fénymásolóval mondjuk. Vagy szolárium? Nem tudom, mennyi a befektetés ezeknél, csak ötlet. Virágbolt? Zöldséges? Bababutik?
2010. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

13:25 vok:)

látom ahol én lakok itt is sok uj üzlet hetek esetleg néhány honap után már be is zár.szóval én nem javasolnám hacsak nem tudsz vmi olyat ami nincs a környéken de igény viszont lenne rá.

szóval élelmiszer és társai semmiképp.

2010. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A védelmi pénzesekre biztosan számíthatsz!

Csak hogy tudd hogy hogyan is működik a dolog:

Megjelenik pár szép nagy cigánygyerek, hogy ez az ő környékük, és akinek itt van valami üzlete annak fizetnie kell nekik. A legrosszabb forgatókönyv az úgy működik, hogy az első hónapban kérnek mondjuk 100k-t, a másodikban 200-at egészen addig amíg egyszer csak nem tudsz fizetni.

Ekkor ugyan is az következik, hogy mivel nem tudsz tejelni ezért az üzlet felét át kell hogy írasd embereink nevére. Na mármost te így aztán főleg nem tudsz majd havonta 600-700k fizetni ezért hogy egyenlítsd a számlát az egészet a nevükre kell íratnod, és akkor örülhetsz hogy van kezed-lábad!

Csak hogy tudd egész Budapest fel van osztva a bandák között, aligha hiszem hogy a rózsadomb kimaradt volna.

A te döntésed hogy mit csinálsz, én ezeket a dolgokat biztos forrásból tudom.

Ha most arra gondolnál hogy felveszel 2 "biztonsági" őrt, akkor gondolj bele hogy azok is pénzbe kerülnek nem is kevésbe, és a biztonságod akkor sincs szavatolva...


Sok sikert!

2010. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!