Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lakossági számlánál van...

Lakossági számlánál van valamilyen limit hogy havonta csak 50 utalás jöhet rá?

Figyelt kérdés

Áfamentes egyéni vállalkozóként lakossági számlát szeretnék nyitni a webshopomhoz viszont nem tudom hogy itt van-e valamilyen limit?


Például ha havonta 100-150 utalás érkezik rá? Lehetséges? Vagy ez esetben pénzforgalmi számla kell?


Tudtok bankot ajánlani?


2021. aug. 24. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ilyen limit. Nekem volt idő, amikor 200+ utalás érkezett a számlámra (utána fogadtam meg, hogy mindenképpen nyitok egy pénzforgalmit). A banknak érdeke, hogy minél többet használd a számládat. Bankot pedig már ajánlottam a másik kérdésednél :)
2021. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ne sajnáld azt a havi öt rugót könyvelőre...
2021. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen könyvelővel is felveszem a kapcsolatot csak előtte próbálok infót gyűjteni, elintézni pár dolgot.
2021. aug. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!