Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Induló internetes vállalkozásh...

Induló internetes vállalkozáshoz keresek marketingest! Hol keressem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj fel hirdetést valamelyik apróhirdetési oldalon. De egyszerűbb ha van olyan ismerősöd akit érdekelne, és szívesen együtt dolgozna veled:) Bár nem tudom mennyi fizut ajánlasz, de egy tapasztalt marketinges nem hiszem hogy váltana, hacsak fizu miatt nem éri meg.
2010. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen! Azt sem tudom igazán, mennyit kéne fizetnem...
2010. aug. 29. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül a marketing szakos diákok között. Már ha rugalmas vagy, egy utolsó évesnek már simán megvan a tudása, viszont jóval olcsóbban fel tudod fogadni és feltehetőleg még tele van friss ötletekkel.
2010. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2010. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a végzős marketing szakosok "tudásával" valszeg kitörölheted a s*gged, a tapasztaltat meg nem tudod megfizetni. Induló vállalkozást saját magad leszel kénytelen marketingelni az elején, legalább amíg be nem indul.
2010. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Iratkozz fel néhány marketing guru hírlevelére, olvasd a blogját pl Wolf Gábornak - sok használható tapasztalatot, ötletet adnak ingyen.
2010. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]


ezt i kipróbálhatod és Vidi Rita hírlevelei is nagyon jók

hősnők.hu hosnok

2010. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthető volt, de nem én szeretném kitanulni a marketing fortélyait. Sokan próbálkoznak költségkímélően a saját marketingesük lenni, de sok időt vesz el a tanulás, és szerintem egyátalán nem hatékony. Aki céget vezet az vezessen céget, ne pedig a részfeladatokat lássa el.

A fent ajánlott blogokat és neveket én is ismerem és szoktam olvasni, és minél többet olvasok annál inkább rájövök, hogy mennyi mindent lehet tanulni a témában. Szóval nekem olyan kell, aki ezeket már megtanulta!

Nem hinném (legalábbis remélem) hogy a nagyobb neveken kívül (Wolf,Surányi,stb) nem lehet jó marketingest találni megfizethető (még ha magasabb is) áron.

2010. szept. 3. 13:08
 9/10 anonim válasza:

Milyen vallakozasrol lenne szo? Mit adnal el/milyen szolgaltatast adnal? Ha nem akarod publikusan, irj privat uzenetet es beszelunk.


S.

2010. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Keresd meg SoDI-t ő a te embered! Ha szerencséd van épp nincs masztipartyn!
2010. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!