Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány alkalmazott szükséges...

Hány alkalmazott szükséges egy kávéházhoz illetve fontos e a melegétel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Segítségre lenne szükségem.

Egy 400nm-es volt kávéház és étterem egy beadandóm témája.Üzleti tervet kell írnom, de van amiben nem vagyok jártas sajnos.

Egy régi stílusú kávéházról lenne szó, az itallapom már kész is van, ám sok helyen olvasom,hogy jó,ha van melegétel is.Mivel az elméleti bérleti díja elég sok(800ezer/hó) és mivel van felszerelt konyhája,ezért gondoltam arra,hogy jó lenne talán ha melegétel is lenne.

DE, ehhez nemtudom,hogy hogy kellenek az alkalmazottak.

Reggel 7től este 10ig van a nyitvatartás és mivel 70 vendég fogadására alkalmas a hely(ami galériás is) ezért úgy gondoltam,hogy 2 db 8 órás műszak lenneTehát kell 4 felszolgáló plusz én is a társam.Ezen kívül kell 1-1 barista szintén.DE az étterembe kik kellenek?Kell 1-1 szakács és kisegítőkből mennyi?műszakonként még 2-2?Szabályozva van gondolom az is,hogy hány órát lehet nekik dolgozni?

Illetve azt szeretném még kérdezni,hogy ha cukrász sütiket is akarok,akkor kell ahhoz még külön cukrász is?Vagy inkább beszállítassam?:S

Teljesen kétségbe vagyok esve és már csak 2 hónapom van:(

Nagyon hálás lennék minden segítségért.


2010. aug. 26. 19:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Küldtem privit...köszönöm szépen:)
2010. aug. 29. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!