Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Műkörmösök hogy csinálnátok?

Műkörmösök hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

ha a szalonod nem otthon van és mondjuk gyakorolnál vagy továbbképzésre mennél. Net a szalonba nincs. Így állandóan szinte az egész szalont hazahozza,ha gyakorol vagy képzést csinál, kocsiba be itthon ki pakol. Majd másnap ha du. vendége van újból pakolászás. Ezen felül havi 1x össze pakol és 50kmre a szuleinel van pár vendége. Ugyanúgy osszepakol hazajön kiveszi éjszakára reggel indulás előtt újra be a kocsiba.. ( mondtam miért nem kel előbb és elugrik a szalonba ami 4km csak és onnan mehetne 1 ki be pakolás megúszható) ha okáért ott ki..


Így nem látom értelmét a szép szalonnak plusz azt a 4vendéget lemondtam volna hisz csak macera és lenne helyette ahol lakik nem 4 ember és utazni sem kéne..meg pakolászni..


2021. ápr. 4. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

“ Ha kormos lennek,kizarolag nude (testszinu)vagy francia kormoket gyartanek!! Semmi mas szint nem. Ezzel az o elete is egyszerubb lenne”

Hogyne, ügyfele meg nem lenne

2021. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, amit ìrtál h küldjék a fotót, hasonlót én is mondtam neki h mutassa meg a palettákat és válasszonartól így csak azt a színt viszi. De azt mondta h ìgy nem lehet..


Szalonjának nincs bérleti díja:)


Attól nem szűnik meg az úti költség mert anyjáek 50km, az itteni szalon 4km.

2021. ápr. 5. 08:58
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Az se normális aki műkörmösre költi a pénzét.

Én amúgy is tövig szoktam rágni a sajátomat.

...még hogy műköröm....pfff


37/f

2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!