Szakképzetség nélkül milyen vállalkozást lehet nyitni?
Figyelt kérdés
Használt cikkek eladásához milyen engedély szükséges? Használt cikkeket szeretnék árulni, de nincs kereskedelmi végzettségem. Lehetséges így? Milyen engedélyekre van szükségem? Egyéni vállalkozóként működhetne a dolog?2021. márc. 16. 16:49
2/9 anonim 



válasza:





Attól függ: ha boltban akarod árulni, akkor kell egy bolti eladó szakképesítessel rendelkező a boltba. Ha neked nincs, akkor kell egy alkalmazott.
3/9 anonim 



válasza:





De ha pl neten akarod árulni, akkor nem kell végzettség.
4/9 anonim 



válasza:





marketinghez értesz e? Mert anélkül a boltba a kutya nem fog benézni... szórólapozással, meg a megosztom fb-on kb 1 hónapig fogod húzni.
5/9 anonim 



válasza:





"Szórólapozással, meg a megosztom fb-on kb 1 hónapig fogod húzni."
Mert még mi maradna egy kezdőnek?
Tv reklám spotok, újságcímoldalak, vagy INGYEN NAPOK?
Komolyan érdekelne.
6/9 anonim 



válasza:





5. pont ezért kell érteni a marketinghez. Nem tudom 4-es ért-e, de egyetértek vele. Szórólapokat kutya se olvas már, csak kidobja egyenesen a kukába. Marketingre költeni kell. Ki kell találni a bolt imidzsét, kiket akar megcélozni az áruval, szolgáltatással, őket hogyan tudja elérni, reklámozni (igen, akár ujságokban is, máskülönben honnan fognak tudni a boltról), helyi TV-ben, stb. Nem olcsó dolog, de megtérül. Ezért (is) kell komoly tőke egy vállalkozás beindításához. Nem csak annyiból áll, hogy nyitok egy boltot, megveszem az árut és majd özönlenek a vásárlók.
7/9 anonim 



válasza:





A marketinghez érteni?
A Marketing olyan tevékenység amelynek a hatékonysága sosem garantálható!
Gyakorlatilag "szerencsejáték", és következtetések halmaza!
Vannak módszerei, de egyik sem hatékonyság garantált.
8/9 anonim 



válasza:





"Nem olcsó dolog, de megtérül."
Azt csak hiszed.
Mondok én egy garantáltan megtérülő marketingmódszert neked NULLA anyagi ráfordítással!
Mesterembereknél gyakran látható!
A neve SZÁJHAGYOMÁNY.
9/9 anonim 



válasza:





Én nem vagyok mesterember, szolgáltatást nyújtok. Marketingre nem költök, a partnereim 90+%-a szájhagyomány útján jön.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!