Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne ebbe belekezdenem? Arra gondoltam, hogy rendelésre is csinálnék ilyeneket, csak nem tudom, hogy mennyire lenne rá kereslet.

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonlòkat szoktam csinálni hobbibòl itthon.



2021. jan. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy sematikus rajzféle, mait bárki megcsinálhat, de minek? És mire használható? Ki venné meg?
2021. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
le kell tesztelni, fel kell rakni jófogásra, vaterára, fb csoportokba és megnézni van e rá jelentkező.
2021. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez művészet kategória, és mint ilyen, erősen szubjektív. Azt javaslom, hogy hozz létre Facebook-oldalt / csoportot / Instagram-fiókot, és folyamatosan posztold a műveidet. Ha már kiépítettél némi kis rajongói bázist, elkezdheted tesztelni, hogy megvennék-e az alkotásaidat (ismerek olyan embereket, akik hasonlókat csinálnak.)


Ha igen, akkor viszont reprodukáld ezerrel (kulcstartóra, bögrére, pólóra, stb. a legjobb alkotásaidat), mert olyan drágán még külföldre is nehéz lesz eladni egy-egy képet, hogy megérje mindig újat rajzolni / festeni.

2021. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont fészbukra nem raknám ahol hatmillió baromság megy témától függetlenül nap mint nap.


Elveszne köztük!


Csinálj 500 darabot és add ajándékba, felhasználási feltételekkel ami az "ingyen reklámot" valósítaná meg.


Ha növekszik a kereslet iránta akkor már lehet megrendelésre.


A fészbukon stb helyeken összedobált lájkok stb-k nem jelentenek valós érdeklődést, vagy fizetőképes keresletet.

2021. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!