Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan hirdessek ingyenesen,...

Hogyan hirdessek ingyenesen, vagy nagyon olcsón?

Figyelt kérdés
Ügyes, tapasztalt kertészmérnök és gázipari technikus , gázszerelő, víz-fűtésszerelő szakember vagyok, a pandémia miatt azonban március óta nem találok állást. Katára gondoltam. Hogyan tudom magam kis városomban és a környéken népszerűsíteni első körben ingyenes hirdetési lehetőséggel? Próbáltam a facét, de elakadtam. Üdvözlettel Gábor Gödöllőről Tényleg nagy szoáréban vagyok, már a nejem is több komoly idegösszeomlást kapott az elkeseredéstől, a nagyfiam meg olyan depi, hogy kiugrott az ablakon. Szerencsére túlélte, de sajnos sérült lett. Gyógyszert kapott. Most őt is el kell tartani ezután, meg a lányunk is most menne érettségire, egyetemre , jogsitanfolyamra, tehát nagyon be kell gyújtanom a rakétákat.

#Ingyenes hirdetési lehetőségek
2021. jan. 14. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem már, lámpással se találni normális gáz-vízszerelőt! Váltsd ki a vállalkozást, szórólapok a postákra-boltokra, jófogás stb. Az első pár meló már hozni fogja a többit.
2021. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaja szerintem is jó lesz, ha körbeszórólapozod a környéket! meg kisboltba tegyél ki, iylesmi, a nagy helyeken nem tudom kell-e érte fizetni (de pl nálunk a sparban van ilyen hirdetőtábla amire kitehetsz ingyen szórólapot, de ez egyetlen bolt az egész városban tehát nem tudom másutt van-e)
2021. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!