Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért jobb, ha betársulok egy...

Miért jobb, ha betársulok egy Kft. -hez, hogy vállalkozó lehessek?

Figyelt kérdés
El kezdtem dolgozni egy olyan munkahelyen, ahol aláírtam egy megbízási szerződést. Sokak kiesnek, de nekem megy a dolog. Az elején sokat kell dolgozni, hogy legyen is belőle valami eredmény, de többször hallottam már, hogy ezt csinálhatnám vállalkozóként is, De egyéni vállalkozóként nem érné meg, csak úgy, ha betársulok például egy Kft-hez. Annyit tudok, hogy több a jutalékom, de többet nem nagyon. Kérlek titeket, akik jártasak ebben, segítsetek!
2010. aug. 6. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress meg egy könyvelőirodát.

Mondd el, hogy milyen bevételre számítasz és milyen kiadásaid lesznek.

Ennek alapján javasolnak majd vállalkozási formát, és megtudhatod annak költségvonzatát is.

2010. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem az pénzbe kerülne, azért ide írok be kérdést, hátha valaki tud valamit segíteni, de azért köszi
2010. aug. 7. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem alapítanák vállalkozást az itt kapott tájékoztatásra alapozva. Egyébként én hasonló témában tárgyaltam múltkor egy könyvelővel - és nem kellett fizetni. Furcsának tartom ha fizetni kellene. Ez olyan lenne, mint ha az autókereskedő pénzt kérne azért, hogy együtt elemezzétek a modellek közötti különbséget és segítségedre legyen a választásban - a későbbi üzlet reményében.

Hívj fel egy könyvelőt és tisztázd vele az elején, hogy kér-e pénzt a beszélgetésért.

2010. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért még várok egy kicsit, hátha válaszol valaki...
2010. aug. 9. 08:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!