Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » PC szervízben van még manapság...

PC szervízben van még manapság fantázia szerintetek?

Figyelt kérdés
Budapesten nyitnám. A szervízre lenne kihegyezve a bolt, eladással úgyse lehet versenyezni a sok webes bolttal.
2020. júl. 17. 10:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon életképes (persze tévedhetek is).


Az elmúlt 5 évben te és az ismerőseid hányszor vettek igénybe hasonló szolgáltatást amiért fizettek is?

2020. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Én nem vettem igénybe, de én értek a gépekhez, megcsináltam magamnak.


Az átlag ért hozzá?

2020. júl. 17. 10:46
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ma már szinte mindenkinek van egy ismerőse, aki ért egy win újrahúzáshoz, egy vinyócseréhez, tápcseréhez, ilyesmik. A maradék emberből pedig szerintem nem tudnál akkora szeletet kihasítani, hogy megérje. Max akkor ha valami nagyobb cég partnere, szervizpontja lennél, de erre vajmi kevés esélyt látok.
2020. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

A mai számítógépek már nem csak brutálisan megbízhatóak (elmúlt 10 évben 2 db gépem volt, az előző 6 évig működött, a mostani 4. éve megy...) és semmiféle hardware-es hiba nem jelentkezett soha, pedig napi átlag 6-7 órát megy minden áldott nap.

Egy windowst meg már tényleg bármilyen szomszéd Pistika újratelepít bárkinek. De egy elromlott alkatrészt is annyira egyszerű már kicserélni, hogy kétlem, hogy ebbe lenne fantázia...

2020. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az átlag szerint még azért fogalmatlan és nem tud pl. újrahúzni egy rendszert egy pendriveval. Nekem a lakótársam a memóriát se ismerte fel amikor raktam össze a gépét
2020. júl. 17. 12:00
 6/33 anonim ***** válasza:
Halott ötlet. Manapság szinte minden átlagember családjában vagy nagyon max ismeretségében akad egy számítógépbütykölő.
2020. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Sok embernek van festő meg burkoló ismerőse is, mégis jól tudnak működni ilyen vállalkozások is...
2020. júl. 17. 12:04
 8/33 anonim ***** válasza:
Csak mondjuk a 13 éves pistike unoka nem fog kifesteni vagy levakolni egy lakást, míg mondjuk a nagymama vagy a család elromlott számítógépét simán megjavítja.
2020. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Az azért picit más. De ha ennyire akarsz, akkor nyiss ki, aztán majd kiderül, kívánom, hogy szerencséd legyen. Arra kérnélek, hogy fél-1 múlva írd meg ide, hogy mire jutott a boltod :)
2020. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én azért látok szervízeket a környéken is..ha annyira nem menne egyik se, miért nem zártak még be?
2020. júl. 17. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!