Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen próbálkozásaid, bebukás...

Milyen próbálkozásaid, bebukásaid voltak már vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Csakmert mindenki a sikerekről, ötletekről kérdezősködik, de mi a helyzet a tapasztalatokkal?


Életkort is írhattok, köszi!



2020. ápr. 14. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokról itt nem beszélünk xd
2020. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Otthoni felújítás után lakásfelújításba (kisebb munkálatok, pl. festés, ablakcsere, hegesztés vagy fürdőszoba átépítés) kezdtem egy volt bűnözővel...

Messze a legjobb alkalmazottam volt, értett hozzá, szorgalmasan, remekül csinálta... sajnos daganatos lett és meghalt :(

Utána 7 másik alkalmazottal próbálkoztam, aztán rájöttem, hogy soha nem fogok jobbat találni, és megszünetettem a vállalkozást.

Ekkor 25 voltam.


Irodai vállalkozást csináltam egy lánnyal, szerény és bájos volt, tökéletesen végezte a munkáját, 120%-ot beleadott, virágzott a cég... majd 1.5 év után összejött egy sráccal és elköltöztek.

Utána 22 alkalmazottal próbáltam meg, és már feladtam volna, ha nem lenne 15 milliós árukészletem, amivel nem tudok mit kezdeni.

Ez van most, és 29 vagyok.

2020. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve - mindegy mit csinálsz, de az a nem mindegy, hogy kivel!
2020. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!