Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy főzést...

Mi kell ahhoz, hogy főzést vállalhassak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy felkeresek cégeket, magánembereket, és azt csinálnám, hogy főzök itthon és azt kiszállítom ebédre. Szerintem kereslet volna rá, különösen, ha sikerül olcsóbban kihozni, mint más házhozszállítók. És ugye teljesen házi, rendes alapanyagokból, ízfokozók és rokonaik nélkül főzött étel lenne.

Ehhez vállalkozói kell? Vagy micsoda? Ha egyébként nappali tagozatos diák vagyok, akkor hogy lehet ezt megoldani a lehető legalacsonyabb járulékokkal?


2010. júl. 24. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Vállalkozói engedély, ÁNTSZ -engedély. Megfelelő konyha,konyhai edények. Külön helyiség és hűtő a hús és a zöldségfélék feldolgozásához stb.

Legfeljebb a szomszédaidnak főzhetsz,ha igényt tartanak rá.

2010. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, ez akkor durva :( Pedig olyan jó ötletnek tűnt...
2010. júl. 24. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
erre már én is gondoltam,de sajna ez van.csak az engedélyek több millió.
2010. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!