Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Úgy érzem simán letudnék...

Úgy érzem simán letudnék bonyolítani üzleteket az interneten. Többi lent. Help?

Figyelt kérdés

Eltudnám passzolni a cuccokat amik Kínából érkeznek 4x annyiért, és lenne belőle egy "kis zsebpénz"em.. Anyáméknak felhoztam ezt a témát erre olyan kifogásokkal jöttek, hogy majd feltörnek a vaterán meg nagy hitelt vernek rám idegenek az interneten keresztül a tudtom nélkül...

ÁÁÁ megőrülök.. ha itt maradok tovább 2 év mulva azt veszem észre hogy meg elégedek a minimál béres fizetéssel.. sokkal többre szeretném vinni.

webshopot illetve boltokat szeretnék nyitni.


2010. júl. 16. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Próbáld ki magad!

www.vatera.hu

www.expressz.hu

www.teszvesz.hu

www.cet.li

2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz Kínából behozni/bahozatni bármit? Azokat vámoltatni kéne...
2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért légy óvatos.
2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam már ilyet. A képen jól néz ki, rendeltem próbadarabokat, az is jó volt, aztán amikor nagyobb tételben vettem, akkor silány volt a minősége a cuccoknak. Kínában sok a netes csaló, honnan nézegettél termékeket? Alibaba?
2010. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

a másodiknak üzenem, hogy még egy cuccomat nem vámolták onnan, pedig ki is nyitottak pakkomat a vámosok...vannak ugyanis vámhatárok ;)


a kérdezőnek meg üzenném, hogy adózni is kéne ;)...amíg meg nem vagy 18 addig anyád felel érted (bár ettől még nem ért a dolgokhoz)

2010. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Céget kell alapítani, számlát kell adni, fizetni kell az adókat és járulékokat, könyvelőt kell fizetni, és 8 napon belül minden szart köteles vagy (akár használtan) is visszavenni, ha interneten adtad el (erre törvény kötelez)... vagy feketén gondoltad?
2010. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az EU-n kívülről jövő árun tényleg van vám, akkor, mikor belép az EU-ba. EU-n belül meg nincs vám.


Mi van a vámhatárokkal? Semmi köze ehhez.

2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha teszvesz vatera mondjuk ahol csinálod. De ki kell ábrándítsalak, az kevés, hogy Kínából nagyon olcsón jön, sőt nem te vagy az egyetlen, akinek már eszébe jutott. Rogyásig van ilyenekkel a két aukciós portál és nem nagyon veszik, mert bizalmatlanok, mert az eladó is rendeli és aztán mossa kezeit, ha mégsem jó, mert sokáig kell várni stb.
2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy amúgy? Ha kiskorúként próbálkozol, a szüleid felelnek érte!
2010. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vazz, más is rájött már, hogy a Kínai cucc 4-szer olcsóbb... Minden ruhám eBayes, nem találtál fel vmi nagy dolgot, már ne haragudj...
2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!