Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki munkát Nyíregyházán tud e?

Valaki munkát Nyíregyházán tud e?

Figyelt kérdés
Munkát keresnék Nyíregyházán. Írjatok aki tud valamit. Tudom, nem egyedül vagyok aki keres, de érdekelne, mert a topjob-bal, a proffesionallal meg társaival már kivan a faxxom is. Szar mind. Olyat küldenek, ahova évek óta nemmegy senki sem.
2010. júl. 9. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudnánk a korod, nemed, végzettséged...
2010. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nekem melóban eddig az expressz jött be,mert már 10 önéletrajzból 5 interjúm volt...és persze mindegyiket jövőhétre tudom meg
2010. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
rendszerinformatikusként szeretnék,csak alig van tapasztalatom. Az angol több mint alapszinten tudom, már most is tanulom, képzem magam. Egyébként biosz számtek tanár is vagyok hidrobiológusi szakiránnyal, szóval ha valaki tud valamelyik vízügynél valami jó munkát az jelezhetné. Az express.hu-ra gondolsz? Köszi.
2010. júl. 10. 08:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Expressz.hu-n Szabolcs megyei állás csak gagyik vannak...

"változtass a jövődön, mlm, nyugdíjreferens, biztosítás" stb.

Ahogy látom kedves Ferenc már fel is adtál egy hirdetést.

Sok lesz az a 130000... Nem fog senki sem írni neked ha 80000-et írsz akkor sem...

Hidd el, sajnos tapasztaltam... :(


(egyébként helyesen: "ahhoz" két h-val)


Menj a munkaügyibe regisztrálj, igaz az sem jó semmire sem....

2010. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igaz, bocsi az elírásért, nem vettem észre. hát most már egy éve regelve vagyok a munkaügyibe , szal tom hogy semmit nem ér. eddig szimpatikus ez az express. A fene megeszi ha el kell majd menni pestre mégis hogy legyen valami. :( nem nagyon kívánkozok oda.
2010. júl. 10. 12:44
 6/12 A kérdező kommentje:
ja, de ne írd már ki légyszíves a nevem, mert én is ugyanúgy mint bárki más inkognitóba akarok maradni. :P erre nem gondolsz?
2010. júl. 10. 12:46
 7/12 A kérdező kommentje:
ja, meg voltam két hónapig pénzügyi tanácsadó, de akárki akármit mond, hacsak nem jólmegy már, de saját maga felé hajtódik a víz, én meg embereket nem fogok becsapni, hogy utána meg nézzem a hátamat hogy kivan ott. Nameg rengeteg pénzt kell beletenni. gondolok itt utazgatás, telózás stb. utána meg imádkozni, hogy legalább két évig menjenek a szerződések, mert akkor vissza kell adni a jutalékot.
2010. júl. 10. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Nahhh? Sikerült valami? Kíváncsi vagyok.


Üdv:

Egy sorstársad

2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
semmi még, most lesz a jabil itt nyiregyen, de nem nagyon vágyok oda.
2010. júl. 19. 12:56
 10/12 A kérdező kommentje:
szia kérdező. holnap lesz fél kilenctől szabadság téren toborzás. jössz?
2010. júl. 20. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!