Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy jogász...

Mennyit keres egy jogász szakvizsga nélkül?

Figyelt kérdés
És mennyire keresik a sima jogászokat?Hogy lehet elhelyezkedni?

2019. jún. 22. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Minimálbért.
2019. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szakvizsga nélkül közigbe tudsz menni csak. Miért mentél jogra ha szakvizsgázni nem akarsz? Jogász szakvizsga nélkül nem sokat ér. Sosem értettem az ilyet...
2019. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondta egyáltalán, hogy nem akar szakvizsgázni? De utálom az ilyen marakodó embereket...


Valószínű azért kérdezte, mert lassan végez és 3 évig szakvizsga nélkül tud csak dolgozni, és kíváncsi, hogy mik a lehetőségei. Ebből miért jön le az, hogy nem akar vizsgázni?!!

2019. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a megfogalmazásából eléggé az jön le, hogy azzal kapcsolatosan érdeklődik, ha nem szakvizsgázna le milyen pozíciókat tud betölteni jogászként és mennyit keresne. Kérdező, erre gondoltál?

Aki jogi egyetemre jár már nagy valószínűséggel tudja, hogy az egyetem után milyen elhelyezkedési lehetőségei vannak, akár abból, hogy jogi gyakornokként tapasztalatot gyűjtött, az már régen rossz ha mindjárt végez és semmivel nem lenne képben.

2019. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Barátnőm szakvizsga nélkül helyezkedett el egy ügyvédi irodában, nettó 330 keres jelenleg +caf. Nyilván kb minimálbérrel kezdte, de hamar emeltek neki.
2019. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Garantált bérminimum, nettó 130
2019. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!