Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyszer titkos a lottó...

Ha egyszer titkos a lottó nyertes kilétét felszínre hozni, akkor miért közli a média, hogy hol adták fel a szelvényt? Miért kell nyomozgatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A média nem nyomozgat, ezt az információt a lottótársaság adja közre. Ennek csak annyi az értelme, hogy azon a környéken egy ideig sokkal többen fognak lottót venni, mert "errefelé már volt egy telitalálatos".

Egyénként meg teljesen mindegy, mert egy megye vagy nagyváros olyan nagy, hogy senki sem fogja csak ennyi alapján megtalálni a nyertest.

2010. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, főleg azért, mert én sosem városban adom fel a lottót, hanem itt ahol élek, egy kis faluban. Így meg ugye, ha ezt közölné a média, azért hamar lebuknék szerintem...igaz ezen ráérek akkor aggódni, ha már tudom, hogy én vagyok a szerencsés nyertes :-)
2010. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvileg csak akkor mondhatják meg hol adta fel a szelvényt ha a nyertes már jelentkezett és beleegyezett..
2010. júl. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első!

Ha lottóznék és nyernék, nem örülnék neki, hogy ha a 200lelket számláló falvam nevét közölnék, hogy itt adták fel.

Még ha csak kicsit is változtatnék az öltözködésemen szokásaimon...

2010. júl. 5. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondták már el akkor is mikor még nem jelentkezett a nyertes. Szerintem magát a falu nevét nem fogják mondani csak a megyét!
2012. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!