Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S. Hol tudok sürgősen...

S. O. S. Hol tudok sürgősen második munkahelyet találni? Sok a hitel és két gyerek van. Többi lent.

Figyelt kérdés

Párom gyesen van. Van egy 4 éves fiam és 2,5 éves lányom. Sajnos egy fizetésből nem tudunk megélni. Párom kitanulta a műkörömépítő képzést, erre kellett a hitel meg arra, hogy télen csak a rezsi a fel fizetésem. Sajnos hitelkártyát is kellett kérni a banktól csak ott úgy érzem félrevezettek. 910ezer keretet adott a bank és sajnos ez mind kellett.Ennek csak a kamatja havi 40-50ezer, plusz a hitel 38.

Én nem pénzt kérek hanem munkalehetőség, hogy kijöjjünk ebből a reménytelen helyzetből. Sajnos a meglévő munkahelyen csak 8órázni lehet, hétvégén nincs meló. Akkor mindig szabad vagyok. Békéscsabán lakunk.

Jófogáson, profession-ön semmi. Akkor már ma dolgoznék annyira sürgős.

Kérem azokat a jószándékú embereket aki tud segítsen akár munkahely megnevezéssel, telefonszámmal, akár privátban is.

Köszönöm szépen előre is


2019. márc. 27. 16:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

De spórolok már. Előtte sajnos nem volt jellemző. De úgy érzem nem késő változtatni ezen.31vagyok. utálok így élni hogy hónapról hónapra. 13.a óta 3490 ez költöttem.irom naponta.

És azért akarok dolgozni, hogy minél hamarabb visszafizessem a banknak, hogy utána tudjak félre rakni.

2019. márc. 27. 19:09
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, azt javaslom, legelőször a hitelkártyánál kezdj el minél többet befizetni (ha 38 ezer a minimum, akkor legalább 45-50 ezret, mert akkor a kamatai is kevesbbek lesznek egy idő után.

Most a 910 ezer kamatát fizeted - ha tudnál kicsit többet törleszteni, akkor pl. 700 ezer kamata kevesebb - így csak görgeted magad előtt az adósságot.


Másik javaslatom: elindulsz a hétvégén Békéscsabán és keresel épatkezéseket - ott pedig megkérdezed, hogy nem kell-e melós? Szinte tuti, hogy fogsz találni munkát. Nem álláskereső portálokon kell keresni, főleg, ha csak amúgy is hétvégén tudnál dolgozni.

2019. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Párom kitanulta a műkörömépítő képzést, erre kellett a hitel"

Hát jól lehúztak, ilyen 0 semmire pénzt költeni, lol

Hitelkártya dettó...

2019. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A műkörmözéssel miért áltatok le?
2019. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jutubos videóban láttam, hogy romániába lehet menni jó pénzért segédmunkásnak.

Naponta hozzák-viszik óket.

2019. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Elsőkörben párod menjen el dolgozni. 2,5 évessel minek van otthon? Nem csecsemő!
2019. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
54%
A crystal nailsnél kb 125e a tanfolyam...akik azért nagy nevek. Szóval elég kamu, hogy 900e kellett a tanfolyamra
2019. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2019. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

Sehol nem írja a kérdező, hogy 910e lett volna a műkörmös tanfolyam.


Azt írja, hogy 910e-t hitelkártya keretet használtak ki a tanfolyamra és a megélhetésre.

2019. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
jó akkor 910-150 a tanfolyam. többi mire kellett?
2019. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!