Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek így titkárnő?

Lehetek így titkárnő?

Figyelt kérdés

Van érettségim, kereskedelmi ügyintéző szakmám, jó gépíró vagyok, értek a számítógéphez. Viszont az idegen nyelvben vannak hiányosságaim, nincsen diplomám.

Van így esélyem?

20 éves vagyok.


2010. jún. 30. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha jól nézel ki...

De érdemes az alatt tanulni, és nem arra számítani, hogy örökélet, mert minden elmúlik egyszer, és simán lecserélnek egy szebbért, fiatalabbért.

A klasszikus titkárnő a számítógép, meg az email elterjedésével kiment a divatból, már csak esztétikai okokból szokták tartani, akiknek van rá pénzük.

A komolyabb titkári állásokhoz viszont kell perfekt nyelvtudás, meg szervezési készség és sokéves tapasztalat.

2010. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próba szerencse!

Elvileg lehetsz, gyakorlatilag nagyon be kell dolgoznod magad. Folyamatosan tanulj, mert amint múlik a fiatalság bája szükség lesz több végzettségre is.

2010. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!