Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanátok,...

Melyiket választanátok, irodai közmunka vagy multinál pénztáros állás?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utazási idő hossza miatt a pénztáros meló kiesik, a közmunka meg alapból sz*r, keveset fizet, de legalább szakmába vág. Nehéz döntés, én keresgélnék még, esetleg HA nagyon muszáj akkor közmunkára mennék addig, amíg nincs jobb ajánlat. Viszont mindenképp FOLYAMATOSAN keress állást és próbálj nem bennragadni!
2018. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10: Itt gyárak nem igen vannak, ami van, az is a város másik végében, de mivel reggel mindenképpen nekem kell vinni a gyereket, egy ideig kísérni kell még, így jelenleg nem is tudnék 6 vagy 7-re odaérni. Délután már inkább tudnék maradni, a párom el tud menni érte.
2018. okt. 24. 11:55
 13/14 TappancsMancs ***** válasza:

A 12 óra, 3 óra utazással és hétvégével az gyerek nélkül se álommeló. Azt meg nem osztom, hogy közmunkából nehéz lenne kitörni, ugyanis jogilag alap, hogy bármikor el kell engedjenek állásinterjúra. Kötelező. Az viszont igaz, hogy bele szoktak kényelmesedni és ott ragadnak a közmunkában. Pedig lehetne menni állásinterjúkra, csak valahogy úgy mégsem.


Szerintem a képlet a következő. Ha egy ideig meglennétek az irodai közmunkával onnan konkrétan bármikor eljöhetsz, ha találsz állást. Ha vállalhatatlan a havi 70e akkor meg a multi marad, de a próbaidő alatt intenzíven keress mást, mert akkor még bármikor válthatsz.

2018. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Keresek tovább, ha januárig nem találok valamit, akkor megpróbálkozom a közmunkával.
2018. okt. 25. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!