Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövedelemkiegészítés otthonról...

Jövedelemkiegészítés otthonról? Kézimunka, kreatív dolgok készítése érdekelne legfőképp!

Figyelt kérdés
Az otthonról végezhető internetes munkákban mind csalódtam, ezért úgy gondoltam, hogy kézimunkázásba fognék. Akár gyertyaöntés, akár hímzés, bármi jöhet. Adjatok kérlek tippeket mibe kezdhetnék, amit interneten lehetne értékesíteni!
2010. jún. 24. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit a legszívesebben csinálsz és amihez a legjobban értesz.
2010. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nézd meg a meska - n ki mit árul milyen sikerrel.

De manapság minden anyuci kreatív a gyerkőc mellett, szóval nagy a kínálat (azt meg hogy ki vásárol, nekem rejtély

Azért sok sikert.

Plusz egy tipp: én hiába tudok varrni, nincs idegzetem babaruhával, barbieruhával szöszmötölni, viszont a boltban aranyáron lehet sz.rt kapni. Esetleg varrhatnál azt.

2010. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!