Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hatvan Bosch gépmester?

Hatvan Bosch gépmester?

Figyelt kérdés
Egyik barátom ott dolgozik mint gépmester, és mondta hogy mehetnék énis. Nemigazán mondott róla sokat, de neki tetszik és inkább ezért mondott csak pozitivumokat. Az lenne a kerdés hogy milyen ott dolgozni, milyen az a 4 műszak, hogy vannak a munkanapok, meg hogy mit ia kell ott pontosan csinálni
2018. szept. 11. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Talán kérdezd meg őt?!
2019. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mostmár a cég nagy része 12 órában dolgozik és úgy, hogy 4 napot dolgozik 4et van otthon vagy ugyan így csak 3-3 nappal. Rengetek sor van és azokból is több féle. Van amikor egy hosszú sort kell kezelned és operátorok dolgoznak alattad van, hogy csak egy gépet kell kezelned de azt egyedül viszed soronként változhat, hogy milyenre kerülsz. A szívós része az, ha rossz közegbe kerülsz (pl. unalmas vagy rossz indulatú kollégák közé....szerintem ez befolyásolja az egészet....én jó helyre kerültem ezért szeretem). Egyébként nem rossz hely, fizetés és kaja jó, télen nem fagysz meg, nyáron nem sülsz meg, a busz hoz-visz, a 12t pedig meg lehet szokni könnyen.
2019. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!