Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba árellenőrnek nehéz...

Tescoba árellenőrnek nehéz bekerülni? Vagy vevőszolgálathoz, személyzeti asszisztensnek?

Figyelt kérdés
Mire lehet számítani állásinterjún? lécci segítsetek mááár
2010. jún. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,ker igazgató voltam a Tesco-nál...

Először is,szerintem,ha nem akarod tönkre tenni az életedet és nem akarod,hogy kihasználjanak,akkor kerüld el ezt a munkahelyet...nagyon sok mindenen keresztül mente,hidd el tudom,hogy mit beszélek...

Egyébként árellenőr nem lehetsz,csak akkor,ha már legalább fél évet a pénztárban töltöttél,illetve az FMC-ben.Ha vevőszolis szeretnél lenni,ahhoz "puncs" kell az osztályvezetőnél,aki nekünk ker igazgatóknak szól,hogy téged szeretne a pultjában látni.Ha mi igent mondunk,akkor már legalább egy év pénztárosi tapasztalat kell,illetve a fogyasztóűi törvényeket á-tól cettig ismerned kell.Gondolj csak bele,ha van reklamáció,nem 1000 Ft-os bírágot szab ki a Felügyelet,hanem több 100 ezreset...-gondold át,még egyszer...én felmondtam,elegem volt,hogy nem hagynak dolgozni és az osztályvezetőimet is csak b...ogatják...

2010. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban hasonló dolgokat hallottam, olvastam. Valahogy még is olyan hihetetlen, ez az egész, hogy így bánnak az emberekkel. Igazából személyzeti asszisztensnek jelentkeztem... Erről valami információ esetleg? Amúgy köszönöm tényleg az eddigieket. :)
2010. jún. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!