Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 1CNC gepkezelo?

Mennyit keres 1CNC gepkezelo?

Figyelt kérdés
Igaz meg van a sulibol 3evem de en mar elore elgondolkodtam mennyit is fogok keresni meg milyen lesz a munka stb szoval ha van valaki aki CNC gepkezelo vagy hasonlo vagy esetleg egyik ismerose az akkor meselne milyen az egesz?
2018. aug. 7. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mire vegzel, kituja mennyit lehet keresni.

Kerdes, hogy addigra is hianyszakma lesz vagy sem?


Miert nem olvasod el az ilyen jellegu kerdeseket?

2018. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olvasgattam csak az van hogy szerbiai vagyok es a netto atlagba magyarba 300ezer(hivatalosan allitolag) viszont a szerb oldalakat meg nem ertem nagyon.Egyik rokonom mondta hogy 1000€-t meglehet keresni 3-4 ev utan meg 2000 is sszobajohet.Allitolag ez a szakma mindig hianyszakma lesz mert a velem egykoruak mind ilyen finom munkat akarnak vegezni amihez nem kell a kezuket bemocskolni szo szerint.Bar egy masik rokonom is otthon enyhen olajos kezzel van amit nagyon nehezen mos csak le.Nekem mondjuk ez nem lenne szegyen mivel latjak az emberek hogy dolgozom a penzemert(btw ezzel nem azt akarom mutatni hogy mekkora menogyerek vagyok hogy igy igyenytelensegbol nem mosok kezet de sztem erted a lenyeget mit akartam kihozni).
2018. aug. 8. 01:35
 3/23 anonim ***** válasza:

Az átlag ugyan 300 ezer, de annyit te Magyarországon nem fogsz megkeresni, és gondolom Szerbiában sem, főleg nem kezdőként.

3-4 év után kb. 650-1000 eurót kereshetsz, de ez nagyon sok mindentől függ. Mekkora cég, hol van, mennyire vagy ügyes, milyen munkát bíznak rád, stb. A 650 EUR inkább azoknak, akik tényleg csak gépkezelők, tehát a zöldgomb nyomogatáson, szerszámcserén, mérésen, méretkorrigáción kívül nem nagyon van más dolguk. Akik programot írnak, jól ismerik a szerszámokat, stb., azok kapnak 1000 EUR-t. A 2000 EUR-t nagyon sokallom, legfeljebb 10-15-20 éves szakmai tapasztalattal, komoly tudással kapsz annyit.

2018. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es!Koszi a valaszt ebben igazad van.Igazabol azt is lehet hogy fel ev alatt betanítanak hogy ne csak a gombokat nyomogassam nem?Vagy ez nem ilyen egyszeru mint ahogy en hiszem?
2018. aug. 8. 18:17
 5/23 anonim ***** válasza:

Egy jo programozot kinevelni minimum 2-3 ev.


Kepessegektol fuggoen.

2018. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az a 2-3 ev nem is veszes persze ha kozbe tudnak keresni 500-600eu-t sima munkaval.De mivel meg ez az elso evem es csak furtunk,fureszeltunk stb szoval eleg eselyeses hogy komolyabb muveleteket is veszunk mint pl. a maras,csiszolas heggesztes stb.
2018. aug. 8. 20:36
 7/23 anonim ***** válasza:

500 nettot megkeresed.


De csak Szekesfehervar vagy Gyor vagy Kecskemet.

2018. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt.Hat kicsit messzebb vannak szoval gondolom itthon Szerbiaban gyujtok gyakorlatot aztan 500ezerbol csak fussa 1 kisebb lakasra meg kajara.Meg mondjuk havi 1x hazajonni.Szerinted ugy meg lehetne sporolni havi 250ezret?Meg mondjuk utkozbe lenne 1 alap nemetem meg angolom is.Mivel nyelvekbol a tanaraim szerint eros vagyok.Viszont kulfoldre nem akarok kimenni(Nemeto.,Ausztria,Anglia) esetleg Svajba erne meg de ott nem annyira keresol sokat mint 1 igazi svajci.Amugy tenyleg koszonom az allando valaszt remelem nem megyek az idegedre.
2018. aug. 8. 20:55
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem 500 ezer, mert eurot irtal


Kezdokent 500 euro..


Sima geppakolokent.


Utana kovetkezik a gepbeallito.


Ez olyan atlag netto 800 euro.


A programozo mar netto 1000-1200 euro.


De ezt sem sok helyen adjak meg


Inkabb javaslom, hogy 3 ev tapasztalat utan menj Svajcba.


A kollegam apja ott dolgozik.


Netto 5000 frankot kap egy honapba.


Svajcban, Norvegiaban es Ausztraliaban fizetnek legjobban. Draga az elet, de forintra atszamitva netto 700.000 ft-ot felre tudsz tenni.


Tanulj nemetul.


Magyarorszagon keves helyen jelentenek be teljes berre.


Megy a feketezes, atveres, lehuzas.


Ne kovesd el azt a hibat, hogy ide jossz.


A szakmunkasokat nem becsulik meg.


A nyugdij is bizonytalan.


Amit leirtam, az tapasztalat.

2018. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt!Bocsi a kis felreertesert.Csak anyumek nagyon Svajc ellen vannak de persze 0 tapasztalattal.Esetleg ha Svajcot valasztanam eleg csak a nemet kozepfokon vagy felsofokon vagy minimalis angol is kell(a gepek miatt)?Esetleg megtudod mondani hogy kollegad apukaja hol talalt munkat es mennyit kereshet nagyjabol es mi a kiadasa?Ha persze nagyon privat az sem gond.Igen a nyugdij sajna itt sem tobb 150-200eu-tol de svajci meg minimum 500.Ezzel ha hazajovok 55-60evesen gondolom sirva boldogan jovok ki.
2018. aug. 8. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!