Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak (munkahelyváltás...

Mit csináljak (munkahelyváltás téma)?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen a szakmunkás minimálbérre vagyok bejelentve + havonta kapok zsebbe valamennyit.

Most lenne lehetőségem váltani, elhelyezkedni a postán (egy kis falusi hivatalban), ahol szintén ugyanennyi fizetést adnak + cafetériát fél év munkaviszony után. A baj csak az, hogy úgy hallottam, meg akarják szüntetni a cafetériát.

Belevágjak így? Mert kitolni nyilván nem akarok magammal, viszont annyira utálom már a jelenlegi munkahelyemet, hogy nagyon szeretnék innen elmenni. Mit csináljak?



2018. júl. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ebben a történetben semmi nem játszi, csak a cafetéria? Mennyi az annyi, hogy emiatt nem tuddz dönteni!
2018. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A cafetéria évi bruttó 240.000,-Ft.
2018. júl. 24. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Két dolgot vegyél figyelembe.

A legfontosabb (mindennél fontosabb) hogy, hogy jól érezd magad a a munkahelyeden.

Ha a jelenlegi helyeden a hangulattal, a kollégákkal nem vagy megelégedve akkor mindenképpen válts!

Ha tudsz tájékozodni a postán lévő körülményekkel, kollégákkal kapcsolatban, akkor tedd meg.

Ha jókat mondanak, megint csak válts!

A cafeteria ne tartson vissza, ne ez legyen a mérvadó.

Egyáltalán nem vagyok híve a sűrű váltásoknak, legutóbbi helyemen 16 évet dolgoztam folyamatosan, de a fentieket jól gondold meg.

2018. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Igaz amit írtak előttem, bármennyi pénznél többet ér az egészség. Egy stresszes helyen pár év alatt nullára írod megad. Amivel többet kerestél, azon meg vehetsz nyugtatót meg antidepresszánst.
2018. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták és a postán is erősen közelít a minimálbérhez a fizetés tehát ott sem lesz több!
2018. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!