Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van játékfejles...

Mennyi esélyem van játékfejlesztőként Magyarországról amerikai munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Illetve ha valakinek van ebben tapasztalata, akkor az ottani fizetés mekkora részét adják meg egy európainak?


Köszönöm!


2018. júl. 6. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon kevés.
2018. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sok mindentől függ pl.: milyen végzetséged van mondjuk ha meg főiskolád is van a Magyar főiskola nem nemzetközileg elfogadott az Amerikaival szemben. Az adott cég hozza allasatol is függ aki alkalmazna, mennyire jól beszeled az angolt, van e nyelvizsgad szerintem előny ha felsofokuval mész ki és h ismeroshoz mennél vagy csak úgy vakon egyedül ki. Én egyedül jöttem ki de tanulni szóval ez is más teszta. :/ Vannak cégek akik tenyleg szabadabb elvűek és szeretik a sok színűrseget szóval lehet van ra esélyed. De ha van kérdésed írj nyugodtan:)
2018. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!