Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális, hogy ha nem...

Mennyire reális, hogy ha nem vagyok youtube partner akkor fizessen nekem a google (? ) 0.10-0.25 USD közötti összeget per CPM hírdetés?

Figyelt kérdés

Nyílván saját készítésű kreatív anyagról van szó, amit feltöltenék a youtube ra...


Ha elérek mondjuk 8.5 millió megtekintést egy évben, s a fizetés 0.10$-025$ közötti / reklám, akkor számitásaim szerint 7 ezer dollárt, vagyis adózással együtt olyan fizetést érek el egy évben mintha minimálbért keresnék itthon.


Mivel teljes időbefektetéssel dolgoznék és jelenleg "mama hotelben" élek, így csak akkor éri meg a dolog ha a már többször is említett CPM ár megvan, tekintve azt is hogy évi 8.5 millió megtekintésnél nem valószínű, hogy többet el tudok érni azzal amit csinálok/csinálnék...


Szóval ez mennyire reális?

Angol nyelvű "műsorról" van szó, így gondolom főleg angol nyelvterületről néznék.


2018. ápr. 23. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mennyire reális, hogy ha nem vagyok youtube partner"


10.000 össz nézetség kell, hogy youtube partner legyél. Ha ez nincs meg, amúgy sem kapnál semmit sem a hírdetésekért.


Ezt is tartsd figyelemben.

"Advertisers only pay when someone clicks an ad or watches for 30 seconds. This is why you can't tie your channel views to dollars. If your video gets ten million views but nobody watches or click the ads, you don't make any money."

2018. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!