Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tescoban szeretnék dolgozni...

A tescoban szeretnék dolgozni árufeltöltőként hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Árufeltöltőként szeretnék dolgozni a tescoban úgy akarok jelentkezni hogy egy borítékban beadom az önéletrajzomat meg még 1 papírt amin így kifejezem hogy árufeltöltő szeretnék lenni nem akarom hogy berakjanak pénztárosnak nem az én világom hogy fogalmazzam meg egy másik papíron az önéletrajzom mellett hogy csak is árufeltöltőként szeretnék itt dolgozni?
2018. febr. 7. 12:03
 1/6 anonim válasza:
Ha behivnak allasinterjura, elmondjak, hogy mi a feladat,varufeltoltokent nem valoszinu, hogy beraknak penztarba, de szerintem meg lehet beszelni,vha megis igenyed lenne ra.
2018. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt ekll leírni:


"Csakis árufeltöltőként szeretnék dolgozni"

2018. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hipermarketekben nem divat munkakörök közt dobálni a dolgozót, úgyhogy nem hiszem, hogy betesznek kasszázni.
2018. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diákként dolgozom a Tescoban. Ott igen is divat, hogy folyamatosan hívogatják az árufeltöltőket kasszázni. Panaszkodnak is miatta, hogy nem lehet miatta haladni. Úgy tudom kasszatréningen kötelező részt venni az árufeltöltőknek is.
2018. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@4

Ja várjál, elfelejtettem mondani, hogy Tesco Extrában nem szokás variálni a munkaköröket, legfeljebb diákoknál. A Kisteszkóknál más a felállás, ott mondjuk a Lidlhöz hasonlóan mindenki csinál mindent legjobb ismereteim szerint.

2018. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig én is a nagy Tesco Extráról beszélek. Hangosbemondón bemondják, hogy XY fáradjon az egyik kasszához. Néha a fél napot ott töltik. De, lehet ez csak miskolci sajátosság és a többi Tescoban máshogy van.:D
2018. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!