Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 12 éves gyerekek hogyan...

12 éves gyerekek hogyan kereshetnek könnyen pénzt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy ! Tanulni tanulni tanulni...ez a dolgod 12 évesen!!
2010. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A gyerekemnek eladtam a régi játékait, meg a ruháit a vaterán. Szép kis zsebpénz lett belőle neki. Bár nem folyamatosan
2010. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg tanulj még, ilyen idősen mást nem kéne. Azért itt is süt a tudatlanság (állj ki az út szélére) pfff.
2010. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ELEGEM VAN A TANULÁSBÓL!!!
2010. dec. 2. 16:55
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát az nem túl jó. Próbáld meg valahogy megszeretni, mert éppcsak a felénél vagy a kötelező időnek.

Na meg mert közhelynek hangzik, de most alapozod meg a jövődet! Tudom, nem mintha téged ez most érdekelne...

Különben ha tudsz énekelni, zenélni vagy színészkedni, akkor felléphetsz és azért már most is kaphatsz pénzt, én ezzel kerestem ennyi idősen. Ez az egyetlen legális módja van a pénzszerzésnek. Csak hát ehhez tanulni kell...

2010. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Színjátszóban bennevagyok, de nem tudom hogy tudok ezzel pénzt keresni
2010. dec. 2. 18:43
 17/18 anonim válasza:
olyan hülye válaszokat tudnak adni egyesek.. amugy meg pl elmehetsz étterembe vagy akármilyen boltba megkérdezed nem e lehet segítened vagy valami ilyesmi. amugy válaszolok (tisztelet a kivételnek) ha egy 12 éves akar pénzt keresni akkor nem megszolni kell legalább nem lusta..
2010. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elmész és felveteted magad egy színházba, ahol gyerekszerepeket kaphatsz. Például a Valahol Európában tipikusan egy olyan mű, ahol sokkal több a gyerekszereplő, mint a felnőtt :)

De azt nem árt tudni, hogy ez iszonyú sok munkával és kötöttséggel - és nem utolsósorban tanulással jár.

2010. dec. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!