emberfüggő, bár az ssc-k munkakörtől függetlenül pár hónap leforgása alatt droiddá tesznek, na meg a 12 órás vagy műszakos gyári munkák is, ahol két óránként kapsz pár perc szünetet ez alatt egyél és wc-zz.
Igazából Mo-n gyakorlatilag bármi drioiddá tehet. Ott tartunk, hogy a 200 ezres fizetés jónak számít, amikor egy tisztességes albérlet rezsivel együtt ennyibe kerül. Nem csoda, hogy már csak az dolgozik Mo-n, aki kimenni is h*lye , vagy nem tehet másként, mert ideköti a családja.
2017. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
2/9 anonim válasza:
#1: Én azért dolgozom Magyarországon, mert jól keresek. Na most mi lesz? Összedől a világképed? :)
2017. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
3/9 anonim válasza:
Egyes vagyok. Kettes: ne ofoolj. Nem dől össze a világképem, én sem keresek rosszul, es vagyok olyan szerencses, hogy sajat hazban lakom, igy mar konnyebb. Viszont latom es tapasztalom korulottem, hogy mi van. Tisztaban vagyom az alberletarakkal, az atlagfizetesekkel, az elelmiszerarakkal, es azzal is, hogy mibe kerul egy gyerek, meg addig is, mig meg nem szuletett. Amig ott tart a tobbseg, hogy egy normalis cipo,normalis ruha (nem kinai) a havi fodrasz, egy konyv, es az evi egy nyaralas luxus katevoria,addig gyakorlatilag a tulelesre vannak az emberek beprogramozva.
2017. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
4/9 anonim válasza:
"es vagyok olyan szerencses, hogy sajat hazban lakom"
A magyarok 97%-a saját ingatlanban él, nagyon szerencsés vagy.
igen? és a világoskék micsoda? arról nem is beszélve, hogy nagyon nehéz kiszűrni ki az, aki tényleg bérel. Én is laktam albérletben -nyoma nem volt. Manapság is az van, nagyon ritka, hogy ad számlát a tulaj, ha meg mégis, akkor rögtön kétszeresére ugrik a bérleti díj. Arról megint nem beszélve, hogy nagyon nagy része a mai fiataloknak ( 35 év alatt), bérel valahol feketén, bejelentve nem ott van, hanem a szülői házban. Így tényleg elhiszem, hogy kijöhet ilyen szép adat.
2017. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
8/9 anonim válasza:
"és a világoskék micsoda?"
Oda van írva. Ingyenes vagy töredékár.
2017. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
9/9 anonim válasza:
Igen, tudom, hogy azt jelenti :D csak arra céloztam, hogy az sem sajat ingatlant jelent...de mindegy is,ez a statisztika maximum csak amitasnak jo, lasd az elozo hozzaszolasomat.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!