Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy díszlettervező?

Mennyit keres egy díszlettervező?

Figyelt kérdés
Filmiparban és színházban.

2017. nov. 3. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég jól,úgy tudom. 300 000. ft felett biztosan.
2017. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi, a szakmában töltött év után?
2017. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen képzéssel lehet oda eljutni?
2017. nov. 3. 19:11
 4/5 anonim válasza:
Magyarországon két helyen van lehetőség, a Képzőművészetin és a Kaposvári Egyetemen. Én most vagyok Kaposváron másodéves, szeretem.
2017. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert annyira nem egyszeru. Elvegzed az egyetemet (mar ha felvesznek, mivel tobbkoros felveteli van). Aztan elkezdhetsz keresgelni rendezoket, szinhazakat, ahova mehetsz gyakornokkent, de mivel Magyarorszagon ez belterjes es kicsi szakma, igy a legtobb rendezonek mar megvan az a diszlettervezo, akivel allandoan egyutt dolgoznak. Ez a szinhazi resze, a filmesben annyira nem vagyok jaratos, de ott inkabb ezt a gyar jelleget tudom elkepzelni. A fizetes - ha sikerul valakivel allando munkakapcsolatot fenntartani - akkor valoban nem rossz. De ez nem egy 8-tol 4-ig tarto munka, jelen kell lenni a probakon, eloadas utani megbeszeleseken, sokszor hajnali 2-3-ig.
2017. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!