Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetőségem van-e arra, hogy...

Lehetőségem van-e arra, hogy én, aki nagyon jó AutoCad-ből és jól tudok rajzolni vele, részmunkaidős állást kapjak egy cégnél, mint műszaki rajz készítő?

Figyelt kérdés

Van már egy főállásom, csak jó lenne, ha mondjuk egy héten párszor elkészítenék egy pár tervrajzot, akár otthon autocadben.

Gépgyártástechnológiai technikus a végzettségem, így jó lenne, ha azért a CNC gépekkel való gyártáshoz köze volna a dolog.

Ha ez így nem nagyon lehetséges, akkor hogyan tudnék hasznot húzni az autocad tudasommal?

A jelenlegi munkahelyemen, ahol főállasban dolgozom, nincsen szükség az én autocad tudásomra. (Pedig az én meglátásom szerint nagyon rosszak a műszaki rajzok, hibásak, néha nem is jönnek úgy kell könyörögni értük)

Meg szeretek is autocadben rajzolni. (Inkább 2D, ha nagyon muszáj a 3D akkor inkább Solid Edge, de azt a progit nem szeretem)


2017. okt. 25. 22:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem órabérként dolgoznék, hanem műszsaki rajzonként kérnék fizetést.
2017. okt. 25. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Először részmunkaidőről beszélsz, majd megjegyzed, hogy nem órabért kérnél hanem gyakorlatilag projektenként számolnád fel. Legyél inkább vállalkozó akkor és számlázz.
2017. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na jó, én is keverem na.

Részmunkaidő is jó lenne nekem, meg az, amit te mondasz, hogy projektenként és számlázok. (De ehez elég, ha egyéni vállalkozózó lennék? Vagy én mint természetes személy is adhatok ki számlát?) na jó, ez már másik kérdéshez illene, szóval, akkor:

lehetőség lenne részmunkaidőre?

Vagy ahogyan te mondtad, hogy projektenként számlázok egy cégnek. (Ami állhat több műszaki rajzból is).

Na szóval akkor melyikre van lehetőségem? Akár mind a kettőre? Ha mind a kettőre van mód, melyik a valószínűbb? És még annyi, hogy ha a projektenkénti számlazás lesz, akkor ahoz egyéni vállalkozónak kell lennem?

2017. okt. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!