Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora bérigényt mondjak?...

Mekkora bérigényt mondjak? (Pénzügy-számviteli terület)

Figyelt kérdés

Behívtak interjúra, gondolom bériényt is kérnek majd. Budapest, multi (ssc), angol-orosz nyelvtudás kell legalább középfokon, pü-szviteli diploma, tapasztalat előny (nekem ez nincs, van ugyan tapasztalatom, de más területen.) Feladatok sokrétűek, kifejezett könyvelés nincs benne: részvétel a zárásban, egyezőségek figyelése, riportok, kimutatások készítése, stb.

Amikor a Hr-s megkérdezte az igényem, bruttó 350-et monta, rendben, az benne van az elképzelésükben. Na most, minimum nettó 250et haza szeretnék vinni (most ennyit kapok), és utána jöttem rá, hogy kb nettó 400 at kellett volna mondanom. Plusz zavar az a csípőből jött, rendben, az benne van a keretben válasz, úgy értelmeztem, ennél lehetne többet is kérni. Egyszer már jártam itt. Igaz, multi és van egy bérsáv amit ad, de jó lenne ennek a bérsávnak a tetejét, és nem az alját kapni.


2017. aug. 23. 12:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A Hr-s nem a cég Hr-se volt, hanem wgy fejvadász, aki kiküldte hozzájuk a pályázatomat.
2017. aug. 23. 12:39
 2/11 A kérdező kommentje:

Egyszer már jártam itt= így.

Bocsánat a hibákért🙏

2017. aug. 23. 12:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bruttó 350-et mondtál, akkor nagyon már nem tudsz mit csinálni. Nem igazán jellemző hogy visszamész és 'jajj bocsi, mégis inkább nettó 400'. Azért te is érzed hogy ez kicsit rázós így. Miért nem előre gondolkodtál kicsit?


Tulajdonképp a kérdésed az, hogy mennyit mondj... de hiszen már mondtál.

2017. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem! Ez csak egy fejvadásszal folytatott telefonos interjú volt. Tud, hogy élőben is rá fognam kérdezni a bérigényre, tapasztalat. Ott még nem késő korrigalni és kicsit többet mondani.
2017. aug. 23. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát kérj, amennyit akarsz, aztán majd kiderül ők mit ajánlanak.
2017. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben te magad írtad le, hogy 400-at kellett volna mondanod, bár szerintem bruttó 400-ra gondoltál nem nettóra, amit írtál.

Mondj annyit, aztán meglátod, de semmiképp se annyit ami éppen hogy csak megfelelne.

Tisztában vagy a képességeiddel, a két nyelvtudás ha valóban megvan nem csak papírod van róla jó pont, de amit írsz feladatok ellátása azért pénzügyi végzettséggel nem olyan hatalmas kaland.


A fenti paraméterekkel én a 400-at szemrebbenés nélkül megkérném, de ha parázol akkor mondj 360-400-at egyéb juttatásoktól függően, DE nettót soha!

2017. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Annyit mondj amennyiéer már váltanál munkahelyet. Gondolom min 20-30-kal több. Bruttó 400 az kb nettő 260. Rá kell kérdzeni milyen külön juttatások vannak.Jutalom prémium 13-ik havi cafetéria stb.
2017. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
72%

Nettó 400k az bruttó 600k, ennyit nem fogsz kapni.

Most már veszett fejsze nyele, legközelebb jobban átgondolod, mit is akarsz...

2017. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha adnak ajánlatot, még simán feljebb tudod húzni. Ha nem hiszed el, keress rá hogy "negotiate higher salary job offer" - nem hiába ajánlja fel a google.

Bruttó 8K alá nem menj.

2017. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hopp, bocsánat, elírtam a kérdésben! Bruttó 400at akartam mondani. Különben már rajöttem, nem nagy dolog interjún mást mondani, ha rákérdeznek hogy miérg tér el ( amit kétlek) majd azt mondom biztosan félreértettük egymást a hr-ssel. Utolsó, a bruttó 8k szerinted reális ehhez a pozícióhoz? Örülnék, ha az lenne..💰💰💰
2017. aug. 23. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!