Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A humán erőforrás nevezetű...

A humán erőforrás nevezetű csoport van minden cégnél?

Figyelt kérdés
Tehát ha én nem megyek el egy állásisnterjúra, és mondjuk tiltó listára tesznek, akkor mondjuk másik cégnél már bajom lehet belőle? Egy a HR mind a kettőnél? Mondjuk itt MO-n az Audinak és az Opelnak vagy a Mercinek egy a HR központja? Hogy van ez?
2017. aug. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Honnan vetted ezt a hülyeséget?
2017. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom, ez akkor nem egy cég? Tehát mondjuk van 10 cég, 1 HR központba vannak mondjuk csatlakozva és mondjuk ha mondjuk a 10 közül jelentkezek valamelyik céghez, és voltam már valamelyik cégnél a 10 közül, azt le tudják informálni? Vagy mondjuk tiltó listán vagyok és akkor fel sem vesznek? Vagy ez a HR az adott cégnek a HR központja?
2017. aug. 16. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, minden cégnek külön van HR osztálya, nincs egy nagy HR központ, mint egy minisztérium... Nem is tudom honnan gondolod ezt.
2017. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak cégek, akik kiszervezik a HR-jüket amúgy külsős cégneknek, de még ha így is van akkor a külsős cég minden ügyfél adatait titkosként kezeli, nem osztja meg az Audi adatait az Opellal...


Amúgy általában az a jellemző, hogy nagy cégeknek saját HR részlegük van.

2017. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Európában majdnem minden cégnek ugyanaz a HR központja, az a neve hogy illuminati.

Ha rákeresel elég sok cikk van róluk az internetben

2017. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!