Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák, ahol...

Melyek azok a munkák, ahol nincs annyira pörgés?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy egy étteremben vagyok pultos, ahol nagyon sokszor kőkeményen, s gyorsan kell dolgozni, így nyáron főképp, nem a szívem vágya, de ez van. De mégis milyen munkák vannak, ahol nincs sok ember, nem sürgetik az embert? (Hozzáteszem nem vagyok az a munkakerülő, mégis sokszor baromi türelmetlen a főnök, ha tévesztek véletlenül egyszer.) A megélhetés a cél, hallottam, hogy vannak olyan gyárak, ahol megvan szabva, hogy azt és azt el kell végezni egy nap, de az időt én osztom be. 20/F
2017. júl. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
portás, éjjeli őr...na az nyugis...:D
2017. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz. Mintha a Tesco árufeltöltő munka éjszaka is nyugis lenne, legalábbis azt hallottam. Még ezt a nyarat végigtolom az étteremben, aztán körülnézek ez ügyben.
2017. júl. 25. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha jól tudom(bár lehet már változott), de anno, mikor behozták a vasárnapi zárvatartást, akkor eltörölték az éjszakai árufeltöltést, és mikor visszavonták, azóta nem állították vissza.


én voltam amúgy már portás kényszerűségből, közmunkán egy suliban tavaly nyáron. takarítókon kívül senki nem volt, na ott lógattam a lábam egész nap, de 1 hét után már netezni is unalmas volt :D

2017. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én diákként most is rendszeresen járok a Tescoba éjszakára. Tényleg nyugis. Nem zaklat a sok hülye vevő.
2017. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Regesz :D ott nem szabad kapkodni
2017. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!