Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanácsok egy kétgyerekesnek?

Tanácsok egy kétgyerekesnek?

Figyelt kérdés

láttam hogy a (mérlegkpes)könyvelői tanfolyamhoz,még plusz 2-3 végzettséget is el kell végezni.és mindegyiknél 70-100 ezer egy félév,és vagy lenne 3-4 év kb.az rengeteg pénz,és az se biztos hogy részmunkaidőslenék,ha cégnél pl. 8 órás, nemtudom mennyire kötetlen, vagy ha vállalkozóit fizetnék visszakeresném a pénzt?


férjem estig dolgozik,ott a házimunka,főzés és két gyerek,hazahozni oviból stb.de szeretnék dolgozni,hogyan találhatnék valami 4 órás melót?sajnos tudom nálunk ez nem divat,ráadásul csongrád megyében lakok(délen)de tud esetleg valaki olyan hirdetéseket? tényleg bármi jó,mosogatás,takaritás,de ha kell tanulnék is érte, mikkel lehet 4 órában dolgozni?könyveléssel nem?és bármi azon kívül?köszönöm szépen.


2017. júl. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Könyvelő vagyok (1 gyerekkel), jellemzően nem 4 órás állás, még multinál sem, ahol csak egy kis részterületet (pl.: készlet) könyvelsz.

Könyvelőirodában pedig dögivel van meló, nem egyenletesen oszlik el, sok a túlóra.

2017. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a Lidlben állandóan keresnek részmunkaidős dolgozót is. Mondjuk nem könyvelőnek.
2017. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) van eladói szakmám.és a lidle-ben 4 vagy 6 órásat keresnek ált.?és csak pakolni,vagy pénztárba is menni kell?mert abból nem vizsgáztunk le,és tartok is tőle.nem csak diákokat vesznek fel ugye?
2017. júl. 20. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!