Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A vezetők a régi munkaerők...

A vezetők a régi munkaerők fölé árazzak az újét 100-150 000Ft-al! A régi emelést kér de nem kap, kilép. Az állam pótol ilyenkor vagy a vezetők csak hülyére veszik a régieket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az állam semmit nem csinál. Nem is értem a kérdést.
2017. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Mi köze van az államnak az egészhez? Privát cégről beszélünk nem? Ha nem tetszik a bérezési rendszer, akkor le kell lépni, sztrájkolni kell, bármi, nem pedig azt várni, hogy az állam pótoljon bármit.


És igen, hülyére veszik a régieket, de meg is tehetik, mert a jelek szerint a régiek hagyják az egészet, nem mondanak fel tömegével.

2017. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Mielőtt ilyeneket megkérdezel, gondolj arra, hogy vajon csicska vagy-e.

Mivel az vagy, ne kérdezz ilyeneket.

2017. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor nézz a tükörbe, és köpd szemen magad. Ha ezt hagyod, akkor már csak azért is megérdemled, hogy minél kevesebbet keress.
2017. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem velem esett meg az eset, hanem a kollégámmal, meg a nejem kollégájával, meg ismerősökkel.De attól még tényleg kizsákmányolt, de nem "csicska" vagyok, mert az én fizum is gyatra és nem tudok rendes emelést kapni. Viszont tüntetni nem fogok, meg sztrájkolni mert alig van pozitív hatása az ilyesminek. A mai vezetők túlságosan nyeregben vannak ehhez. Inkább felmondok és picit jobb helyen dolgozom tovább. A baj az, hogy általános a kizsákmányolás mindenütt, mert a vezetők nem ismerték még fel, hogy hosszú távon maguk kell majd munkához lássanak, mivel a gyakorlott dolgozóik továbbállnak a nem kielégítő körülmények miatt. Üdv neked alpári válaszadó. A kérdésfeltevő.
2017. júl. 3. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
ÁÁÁ te vagy az a kamu munkaügyes és kamu fizetéses csávó, mér hiányoltam a napi szar adagot :)
2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!