Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme majd gyógytornászn...

Van értelme majd gyógytornásznak tanulni, vagy nincs jövője?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy már most nagyon alacsony a fizetés, de 10-15 év múlva meg már főleg alacsony lesz...

2017. ápr. 7. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
biztos úgy is van, ha 10 noname ember azt mondja.
2017. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát, nagypapámhoz heti 2x jár házhoz gyógytornász, 5000/óra, számlát nem ad.
2017. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mi a fene ***** válasza:
62%
Most ne a fizetés érdekeljen. Sokszor leirtam már, szeresd amit csinálsz, és az eü.ben mindig van munka és tanulási lehetőség. Koraszülött, sérült beteg ember mindig lesz. tanulj nyelveket is.
2017. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyógytornászok nagyon keresettek manapság.
2017. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vállalkozóként, ha ki tudsz építeni ügyfélkört, biztosan van.
2017. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Rossz a kérdés. Kereslet van a gyógytornászokra, de elsősorban a közszférában és ezért kevés a fizetésük. Biztos laza munka alacsony fizetéssel. Ezt akarod?
2017. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

a gyógytornász úgy tud ügyfélkört kialakítani, ha megbetegíti az embereket.

Sajnos pont ilyenek a gyógytornászok tele fusztrációval és sokszor tstileg rosszabb állapotban vannak, mint egy fizikai munkás

2017. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Annta válasza:
Utolsó válaszadó nagyon negatív véleményen van. Én mondjuk csak 2 gyógytornászt ismerek, de ők szuperek. Igaz, le vannak terhelve. Nem egy ember munkáját végzik. De szeretettel, figyelemmel, türelemmel és odaadással segítik az embereket, engem is. Nagyon elégedett vagyok. Ha te is ezt a szakmát választod, remélem te is ilyen leszel.
2017. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!