Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 100 ezer Ft plusz...

Nettó 100 ezer Ft plusz Erzsébet utalvány szerintetek reális az alábbi részmunkaidős állásért?

Figyelt kérdés

Nagy multicég budapesti irodájába keresnek plusz egy fő vezetői asszisztenst, a jelenlegi főállású asszisztens kisegítésére.

A munkarend konkrétan úgy nézne ki, hogy hétfőtől csütörtökig kellene dolgozni 6 órában (9-15-ig), péntek szabad. Csak a hétfőt kell bent tölteni az irodában, a többi napon távmunka otthonról, a fent említett időszakban kell rendelkezésre állni (telefonok és e-mail-ek megválaszolása, szükség esetén szállás és repjegy foglalás a vezetők vagy külföldi vendégek részére), valamint exceles kimutatások készítése a fennmaradó időben.

A külföldi telefonok és levelezés miatt jó angoltudást kérnek szóban és írásban.

A cég fizeti az otthoni internetet, valamint telefont és számítógépet is adnának.

Szerintetek ilyen feltételekkel ez egy jó lehetőség ennyi pénzért?


2017. febr. 23. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha kezdő vagy még elmegy, amúgy szerintem kevés, bár azt nem írtad mennyi az Erzsébet utalvány.
2017. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Bár én nem ilyen munkakörben dolgozom, de ha azt nézem, hogy nálunk a vezetői asszisztens nettó 170-et keres, akkor arányaiban véve ez egy reális fizetés részmunkaidőben a mai magyar viszonyokat tekintve.

Az egy másik kérdés, hogy te meg tudsz-e élni ennyi pénzből.

Ha fontos, hogy maradjon szabadidőd is, és nem te vagy a fő kereső a családban (pl. kisgyerekek mellett, vagy még otthon élsz a szüleiddel, és tanulni is szeretnél mellette), akkor ez egy jó lehetőség.

2017. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Jok a kondiciok de en voltam olyan allasinterjun, ahol 6 oraban adtak volna netto 170-et plusz cafeteriat.
2017. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Végül is elég laza, hogy csak hétfőn kell bent lenni, többi 3 napon meg 9 és 15 között légy elérhető otthon azt kész. Bár nem erőltetik meg magukat fizetés szempontjából akkor sem, az biztos............ De hát a szar magyar viszonyok ugyebár. Külföldön ilyesmiért is jó pár százezret adnak. Ha nincs más és nagyon kell a pénz, fogadd el.
2017. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen embert kerestek. Egy pályakezdőnek, egyetemen most végzőnek tök jó lehetőség. Én nyilván ennyiért nem vállalnám, de ha küldesz egy e-mail címet privátban, akkor továbbítom egy ismerősömnek az ajánlatot.
2017. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös válaszoló!

Az állást már be is töltötték, így tárgytalan lenne az ismerősöd jelentkezése.

Nem vállaltam el végül, mert ugyan pályakezdőnek nem lenne rossz, de inkább keresek heti 40 órás munkát, ami jobban fizet.

Amúgy nem hirdetették meg ezt a munkát egyetlen portálon sem, hanem belsős ajánlások alapján hívtak be embereket interjúra, így jutott el hozzám is.

2017. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!