Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen OKJ-n elvégezhető...

Milyen OKJ-n elvégezhető szakmákkal lehet a legjobban keresni? és mennyit?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, a sok jó válasz, mert döntésképtelen vagyok, h. mi legyek, de jól is akarok keresni, viszont csak OKJ-n tudok elhelyezkedni, nem akarok fősulira,vagy egyetemre menni.

előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


2010. máj. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

banki szakügyintéző, olnzügyi szakügyintéző, logisztika műszaki menedzserasszisztens, nemzetközi szllítmányozási és logisztika ügyintéző, esetleg intézményi kommunikátor.



most van vizsgaidőszakom és már van állásom júliustól, én a pénzügyi szakügyintézőn végzek.

2010. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a második pénzügyi szakügyintéző.... vakon gépelek :D
2010. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is ugyanebben a dilemmában vagyok.. Fogalmam sincs mit tanuljak. Érdekelnének dolgok, de félek hogy mi van ha később rájövök, hogy mégse olyan jó?! :S Egyszer jártam már így..

2010. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a pénzügyi szakügyintéző mennyit keres pl kb? és nézik az érettségit okj-n am? hogy hogyan sikerült? pl a matek?
2010. máj. 8. 19:30
 5/7 anonim válasza:
100%
szeptembertől én is pénzügyi szakügyintézőnek fogok tanulni:) már alig várom!! :) én is tudok gépelni+közgáz érettségi tehát nem lesz számomra ismeretlen ez a világ:) remélem ha elvégzem nekem is lesz munkám:) +nyelvvizsga
2010. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első és második vagyok. 24 évesen, kezdő fizunak ajánlottak nettó 120.000 Ft-ot, plusz kajacsekk, meg valami utalvány még. Szerintem jó pénz, remélem a próbaidő után még emelik is - ezt ígérték.


Nekem kérik az OKJ fénymásolatát (holnap kapom meg), az érettségit már beadtam. Matek 4-es lett amúgy.

2010. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az pénzügyi szakma, az mindig minden idöben jól jön. Mert az embereknek pénzügyei mindig lesznek, és ezért munka is lesz. Föleg olyan pénzügyi tanácsadókra van, és lesz is szükség, akik nem a zsebüket tömik, hanem az emberek érdekeit tekintik fontosnak.

Az a legjobb , ha ugy tanulsz, hogy közben dolgozhatsz is. Igy az okj-s képzés sem kerül annyiba, és szakmai tapasztalatot is szerzel.


üdv.Èva

2010. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!