Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szobafestőnek érdemes tanulni?

Szobafestőnek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
mivel a bizonyítványom nem elég erős nagyobb iskolához ezért csak ez maradt és szeretném tudni menyire lenne érdemes..bár szívem szerint villanyszerelő lennék de nem nyílik..:S
2010. máj. 5. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem,hogy 15/f :D
2010. máj. 5. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó szakma.
2010. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csak saját tapasztalatból beszélek..én érettségi után elmentem szakmát tanulni mert mindenki azt mondta hogy egy jó szakmával többet érek mint egy diplomával! Le is vizsgáztam két év alatt és megszereztem az autófényező szakmát! rögtön fel is vettek egy helyre (bár kitűnő volt a bizonyítványom) de mégsem éreztem azt hogy nekem ezt kellene csinálnom! Egyszerűen rosszul érzem magam ott, hiába szép szakma és érdekel is de nem annyira hogy azt csináljam egész életemben ezért továbblépek..

Én azt tanácsolom neked hogy ha nem szeretnél szobafestő lenni, és nem csinálnád azt egész életedben akkor ne tanulj annak!! Tanulj annak ami szeretnél lenni saját képességed szerint! Amúgy a szobafestő szakma szép, édesapám is az és nagyon megbecsült ember! Ha valaki jó egy szakmában akkor mindig sikeres tud lenni és lesz munkája! remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2010. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. máj. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!