Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha bejelentkezem a munkaügyi...

Ha bejelentkezem a munkaügyi központba, azaz regisztrált munkanélküli (álláskereső) leszek, mennyi idő után kaphat utánam támogatást a leendő munkaadó?

Figyelt kérdés
Azonnal támogatható leszek valamilyen mértékben, vagy mindenképpen el kell telnie valamennyi időnek? Mintha úgy hallottam volna, hogy rögtön támogatható, aki regisztrált, csak kisebb mértékben. Sok munkaadó csak támogathatót vesz fel, és amíg nem vagyok az, sajnos hátránnyal indulok. :(
2008. okt. 8. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Azonnal. Az a munkaadó, aki tartósan munkanélkülit alkalmaz, havonta maximum 70.000 Ft-ig bértámogatásban részesülhet 6-12 hónapos időtartamra, azonos idejű továbbfoglalkoztatási kötelezettség mellett.
2008. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én pályakezdő voltam, regisztráltam és azt mondták, hogy minimum3 hónapig kell munkanélkülinek lennem hogy támogatás járjon utánnam a munkaadónak, szerencsére nem kellet ezt kivárnom, de a start kártyával így is kapott támogatást.
2008. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első választ sajnos nem értem. Azt írod, hogy azonnal, de utána már a tartós munkanélküliekre vonatkozó dolgot írsz. Ez nekem így kicsit magas. :) Igazából csak a tartós munkanélküliekre, illetve a hátrányos helyzetű (pl. pályakezdő, vagy 50 év fölötti) álláskeresőkre vonatkozóan találtam adatokat a támogatásokkal kapcsolatban.
2008. nov. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!