Szerintetek havi 160 óra betanított gyárimunkáért (és hasonló kaliberű munkákért mint pl. csomagolás, stb. ) mennyi lenne a korrekt fizetés?
Szerintem maga sem tudja mire járt...főiskolán nem lehet BA vagy BSc képzés, ott főiskolai képzések vannak és főiskolai diplomát kapsz, nyelvvizsga se kell hozzá.
Egyetemen van alap-és mesterképzés, de már az alap is egyetemi végzettséget jelent, nem főiskolait és csak nyelvvizsgával kapod meg a diplomát.
"Szerintem maga sem tudja mire járt...főiskolán nem lehet BA vagy BSc képzés, ott főiskolai képzések vannak és főiskolai diplomát kapsz, nyelvvizsga se kell hozzá. "
Ahogy látom te sem tudod, hogy ki hova jár(t).
Budapesti Gazdasági FŐISKOLÁN vègeztem 3 èves pènzügy számvitel ALAPszakon, ami nem más mint a BA vagy BSc.... A vègzettsègen szintje főiskolai diploma.
Nem tudok mièrt akarod az ellenkezője hülyesèget megmagyarázni...
Pedig megfogadtam hogy nem válaszolok, de egyszerűen utálom mikor valaki ontja a butaságot olyanròl amihez nem èrt.
A Budapesti Gazdasági Egyetem a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 2015. évi módosítása értelmében a Budapesti Gazdasági Főiskola helyébe lépő új egyetem neve 2016. január 1-jétől.
Csak idèztem, hogy tudd, idèntől lett egyetem, mikor èn vègeztem főiskola volt.
Amùgy sztem egy troll vagy, aki másokkal kötekszik hogy kièlje valamilyen hiányosságát :D
Alapképzés
Az első képzési szint az alapképzés (baccalaureus, bachelor; rövidítve: BA, BSc), mely (alapképzési szaktól függően) 6-8 féléves. Az alapképzés csak egyszakos, az alapfokozat megszerzésével egy szakképzettség szerezhető.
Az alapfokozatot nyújtó első képzési ciklus a munkaerőpiacon hasznosítható szakmai ismereteket ad, az elhelyezkedéshez jogszabályban meghatározottak szerinti munkakör betöltésére jogosít, egyúttal megfelelő elméleti alapozást is nyújt az adott szakterületen a tanulmányok folytatásához, a mesterfokozat megszerzéséhez.
Képzési és kimeneti követelményei határozzák meg, hogy milyen szakképzettséget lehet szerezni az adott alapképzésben. Ahol jogszabály főiskolai szintű végzettségről és szakképzettségről rendelkezik, azon alapfokozatot és szakképzettséget is érteni kell. Ahol jogszabály alapfokozatról és szakképzettségről rendelkezik, azon főiskolai szintű végzettséget és szakképzettséget is érteni kell, vagyis a többciklusú képzési rendszert megelőző hagyományos képzésben szerzett főiskolai oklevél egyenértékű az alapfokozatot nyújtó oklevéllel. Az alapfokozat az első felsőfokú végzettségi szint, amely feljogosít a mesterképzés megkezdésére.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!