Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Freelancer oldalon kell...

Freelancer oldalon kell valamit fizetni hogy munkát tudjunk vállalni az oldalon?

Figyelt kérdés
van esetleg regisztrációs díj vagy bármi kaució amit ki kell fizetni?
2016. okt. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, a munkaber egy részét adod le. De a tanusítványokért már kell fizetned. Márpedig ott szerintem nehezebb munkához jutni, mint elvégezni azt, és csak sejtéseim vanbak arról, hogy vajon a tanusítványok ezen segítenek-e.
2016. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
milyen tanúsítványért?
2016. okt. 18. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet tölteni teszteket adott témákban, és ha ez jól sikerül, akkor kikerül a profilodra (ezt nem tudom pontosan, hogy, még nem csináltam, csak tervezem). Na, azokért kell fizetni. Meg az ingyenes változatban van egy limit, hogy hány ajánlatot adhatsz ki egy bizonyos időtartamon belül, és ezt tudod növelni, ha fizetsz.
2016. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!