Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolci Boshban mire számítha...

Miskolci Boshban mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szeretnek munkahelyet valtoztatni. Eddig egy videki bankban dolgoztam mint rendszergazda 20 evig ilyen banki ügyintèzőkènt vègeztem de ez nem diploma de vègülis mint informatikus vagyok a bankban nyelvvizsgam nincs most akarok tanulni angolt. Szerintetek milyen fizetèsre szàmíthatnèk?illetve eleg messziről jàrnèk be napi masfelòra kocsival van benzin tàmogatas ès cafetèria vagy jutalèkok?ha igen kb mennyi?
2016. szept. 30. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mutass egy munkakort a honlapjukrol amit meg akarsz palyazni aztan megmondom...
2016. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom ott is vannak informatikusok valami olyan munkakörre gondolok
2016. szept. 30. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még arra is lusta vagy hogy megnyisd a honlapjukat és szétnézz akkor úgy se fogsz ott dolgozni.
2016. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs, hogy felvegyenek. Angolul tudni kell.
2016. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!