Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külkereskedelmi ügyintéző két...

Külkereskedelmi ügyintéző két tárgyalóképes nyelvtudással milyen fizetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Budapesti, nemzetközi piacon szereplő és elismert,de magyar cégről van szó. Export-import ügyintézés a fő feladat, emellett szakmai anyagokat is fordítani kell. Tárgyalóképes angol + ukrán ( vagy orosz) nyelv az elvárás. Én ukránul is és oroszul is tudok, de elég lenne csak az egyik. Külkereskedelmi vagy pénzügyi gazdasági végzettség elvárás, tapasztalat kell ( nekem mondjuk csak fél év van). Igazából minden kritériumnak megfelelek. Jelenleg vidéken ( Somogy megye) dolgozok, szintén ilyen pozícióban, csak ide elég az angol. Nettó 1000 forintot kapok óránként ( havi 160), de bejelentve minimálbérre vagyok. Ez egy kis cég, és összesen az irodán két kolléganőm van, akik elég rosszindulatúak, pletykásak, és mivel én nem igazán veszek részt ilyesmiben, engem is kezdenek a nyelvükre venni. Nem csak emiatt, de szívesen költöznék, anyum és a nővérem lakik csak itt meg pár barátom,de őket meg lehet látogatni. Azért jó lenne ha kb nettó 250et adnának, bár kérdés, ez mennyire reális? ( szóval bruttó 360-400) bérigényt kell feltüntetni a jelentkezésnél.
2016. szept. 29. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából reális, próbáld meg, legrosszabb esetben alkudnak belőle egy kicsit.
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ennél alább ne add, Pesten ennél többet is kaphatsz, pláne az oroszt azért nem túl sokan beszélik.
2016. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Persze nem beszélik sokan az oroszt, jo vicc 😉

Eleg sok orosz anyanyelvű magyarul tudó orosz illetve ukrán van Pesten

2016. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az oké, de emellett még kell a gazdasági ( külker v pénzügyi) végzettség, a szakmai tapasztalat, meg a tárgyalóképes angol nyelvtudás.Azért szerintem nem minden orosz anyanyelvű futkoz ilyen skillekkel. Persze nem azt akarom mondani, h én vagyok az egyetlen, de minden bokorban nem találni ilyet.
2016. szept. 30. 12:48
 5/9 anonim válasza:
Persze ők nem járnak egyetemre és nem tudnak angolul 😂
2016. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De értetlen vagy. :D Csak azt mondtam, h tuti nem mindegyik. Na, de már egyszer megfogadtam, hogy aki 50% alatt van, azzal nem vitatkozom.
2016. szept. 30. 12:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, de amúgy lényegtelen is, hányan 'futkozunk' ilyen képességekkel, attól még nem von le az értékéből. Nyilván gépészmérnök és programozó se csak pár darab van az országban, mégis tisztességesen megfizetik őket. A kérdés amúgy se arra vonatkozott, hányan vagyunk, hanem a fizetésre. ( Már aki kompetens hozzá, nem hasraütés szerűen ír)
2016. szept. 30. 12:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki még jár errefelé,vagy érdekli, mennyit lehet keresni, felvettek, bruttó 450-nel, plusz cafeteria ( BKV, Erzsébet, szép kártya), plusz hazautazási támogatás is van.Ja, és még albérleti hozzájárulás is van!! Elégedett vagyok. :)
2016. okt. 26. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula 😊😊😊
2016. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!