Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát vállalhatnék...

Milyen diákmunkát vállalhatnék Olaszországban?

Figyelt kérdés
Tud valaki melót nyárra olaszországban? 16 vagyok...
2010. ápr. 23. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szerintem nem fogsz tudni külföldön dolgozni. Amúgy én is hasonló cipőben járok - én Spanyolországban próbálkozok, 19 vagyok, és 3 idegen nyelven beszélek , elküldtem már vagy 20 helyre az önéletrajzom spanyolul (dolgoztam már persze sokat), és még így se jártam sikerrel eddig. Nekem valószínűleg marad az au-pair meló - ezt tudnád talán te is megpróbálni, bár 16 évesen még nem biztos, hogy alkalmaznának....Talán ha van valami ismerősöd kint, úgy könnyebb lenne. Szerintem először menj el dolgozni itthon, gyűjts tapasztalatot, tanulj nyelveket és utána pályázd meg Olaszországot. De azért szurkolok, hátha mégis összejön valami!
2010. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mehetsz kurvulni is, vagy sztriptíztáncosnak..
2010. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 22:17! Köszi a tanácsot és nem adom fel! Neked is sok sikert kívánok! :)
2010. ápr. 24. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:
07:01! Ezekhez vhogy nem sok kedvem van...egyébként meg az olasz pasik nem nagyon vannak erre rászorulva!(tapasztalatból mondom...max. a 40 feletti kiéhezett digók lennének vevők erre...a fiatal pasik meg bármikor megkapják ingyen is az ilyesmit):)
2010. ápr. 24. 19:23
 5/6 anonim válasza:

07.01 vagyok.

de egyébként igaz.. én néztem melót Olaszba, és nagyrészt ezt találtam :(

2010. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez gáz...
2010. máj. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!