Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Illik képet csatolni az...

Illik képet csatolni az önéletrajzomhoz?

Figyelt kérdés

Ez az első,hogy önéletrajzot csinálok.

És ha kell egy kép,akkor elég egy szelfi?

20/f



2016. szept. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több száz minta van a neten, az alapján könnyen összehozol egy önéletrajzot. A szelfis képet pedig remélem viccnek szántad.
2016. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor hogy csináljak képet? Láttam sok mintát. Egyébként csináltam egy szelfit,és ugyanolyan,mint ami a mintákon van.
2016. szept. 4. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
igazolványképet rakj bele
2016. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De azt hogy kell berakni?

A legutóbbi nem sikerült valami jól,csináltassak újat?

Bocs,ha kicsit esetlennek tűnök.

2016. szept. 4. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy akár milyen inget, keress egy lehetőleg fehér vagy halvány színű falat, kérd meg egy barátod családtagod, hogy csináljon pár közeli képet és válaszd ki a legjobbat. Ez is elég az önéletrajzra. Nyilván nem valami elegáns magas pozícióba jelentkezel. Én is így csináltam, csak otthon nem volt semmi világos színű fal ezért én photoshoppal egy nagyon halvány kék hátteret varázsoltam neki.
2016. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem biztos, hogy fényképpel küldeném el az önéletrajzot, ha nem kérik kifejezetten a hirdetésben.

Sajnos emberek dolgozzák fel a beküldött anyagokat, és sokszor emocionális alapon döntenek. A fényképes önéletrajzon akaratlanul is a fényképet nézi meg először az elbíráló, hiszen mindenki a lap tetejére teszi. Tehát még bele sem olvasott az anyagodba és máris van egy érzése - előítélete (?) - a fénykép alapján. Ez lehet pozitív vagy negatív.

2016. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!