Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális bérigény erre...

Mennyi a reális bérigény erre a pozícióra?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 15. 19:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
24%

Számomra a tanácsadás olyan természetes mint a levegővétel!


Ott segítek ahol tudok! :)


Fital lányok esetében ez ki szokott abban merülni hogy megmagyarázom nekik miért velem kell kezdniük! ;)

2016. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
31%

"Nettó 110.000 körül."

Ne nézzed már madárnak a kérdezőt.

20-30 ezerért tömnek egy fogat, illetve 15-20 ezer forint egy szívultrahang.

Majd Budapesten 110 ezerért el megy valaki orvos mellé dolgozni magánklinikára.

Ez az állás alaphangon is netto 200 000 ft + egyéb juttatások felett van, és akkor még nem is mondtam sokat.

2016. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó válaszoló!


Ha nem tűnt volna fel, ez egy magánbeszélgetés.

Jó is lenne ha a bérek a drága szolgáltatások árához igazodnának, de ez sajnos nem így van Magyarországon.

2016. aug. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
37%

"Kedves utolsó válaszoló!"


Ha nem tűnt volna fel ez az oldal egy olyan hely ahol a kérdésekre válaszolni szoktak. Én nem olvastam végig az összes hozzászólást mert nem érdekel. Abban igazat adok neked, hogy a szolgáltatások nem az árakhoz igazodnak, de az egy idióta aki nettó 110 ezerért elvállalja ezt, alap hangon egy szoba Budapesten 50-60 ezer forint + rezsi utazni is kell a munkahelyre és élni is kell ha az ember nem akar megdögleni. De még ha valamilyen csoda folytán félre is bírsz belőle tenni akkor úgy kb 75 év múlva tudsz egy lelakott lakást belőle venni Budapesten. Ezért van a fél ország kint külföldön már, itthon nincs jövő. Ha csak kimegyek 1 hónapra Ausztriába félre tudok tenni 500 000 Ft átszámolva mert kapok szállást meg kaját is nem kell szűkölködnöm mellette. Itthon hány év kell mire félre tudsz tenni 500 000 ft-ot?

2016. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem érdekel, minek írogatsz ide?
2016. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"De ha ti dolgozóként úgy akartok élni mint egy gyerek, akkor menjetek el magánkórházba recisnek 90 ért, bánom is én."


Azért ne robbanjon már szét a fejed, nem kell szívrohamot kapni.


A véleményünket kérdezte, hogy szerintünk mit lehet írni, nem pedig azt mondta, hogy mi határozzuk meg, mennyit érdemel.


Ne pattogjál már itt, nevetséges vagy. Nem a globális felmelegedés problémáját kell itt most megoldani. A Kérdező akár egymillió forintot is írhat bérigénynek felőlem.

2016. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"Ha nem érdekel, minek írogatsz ide?"

Pont nem érdekel, hogy mit írogattok, válaszoltam a kérdésre, ennyi.

2016. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem én vagyok a nevetséges.


Az a nevetséges aki azt javasolja neki hogy 90-100 ért dolgozzon a magán kórházban.


Vicc kategória, nem lehet megélni ennyi pénzből.


Egy segédmunkásnak se szabadna ennyiért dolgoznia abba a városban.



De rajta, szopassátok a többi fiatalt az olcsó jánoskodásotokkal hogy mamival éltek meg eltart a pasitok nektek meg csak kozmetikára meg szolira kell a fizetés.

2016. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Neked elment az eszed, de komolyan? :D
2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

Miért mennyiért akarsz Budapesten dolgozni?


90 ezerért magánkórházban felelősségel járó posztban?


Ez ha sima recis állás lenne, akkor is gyenge lenne a 90 rugós bér ilyesmire Budapesten már eleve az idegen nyelv miatt is.


Szobát alig lehet találni 50 ért rezsivel, és akkor 90ből akarsz élni?


Vagy szeirnted mindenkinek van a spájzban egy lakása????


Saját lakással is éppen megélsz ennyi pénzből.

2016. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!