Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyelvtanitas magyarorszagon...

--Benestery Studio-- kérdése:

Nyelvtanitas magyarorszagon 15 evesen?

Figyelt kérdés
Fontos kerdesem lenne. 15 eves fiu vagyok, nemetorszagban eltem mar több mint harom eve, a nyelvet perfektül beszelem. Viszont iden augusztusban hazaköltözök. Honvagy es tarsadalmi kiutasitas miatt. Nagyon szügsegem van a penzre, egy karrier elkezdesehez. Arra gondoltam, hogy a nemet nyelvet tanitanam naponta egy egy orat, de nem tudom mennyit kerhetnek el egy oraert. Tanitasra kepes vagyok, ugy tudnek tanitani nemetet, mint ahogy itt tanitottak nekem a tanarok. De mennyit lehetne elkerni? Milyen ezirant az erdeklödes? Es hogy hirsdessem magam?

2016. júl. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tanitasra kepes vagyok" - Legalábbis azt hiszed magadról.


Az érdeklődés pedig olyan, hogy egy némettanárt fognak felkérni koreppetálásra, vagy legalább egy egyetemistát, nem pedig egy gyereket, hiába beszél perfekt németet.

2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

1.- ahhoz, hogy egyáltalán elhiggyék Neked, hogy tudsz hivatalosan is németül, le kéne tenned minimum a középfokú nyelvvizsgát.

2.- maximum korrepetálhatnál, ugyanis nyelvet tanítani csak számla(nyugta)adás mellett lehet, adózva utána ezt viszont 18 év alatt nem lehet kiváltani (vállalkozói).


Szóval hirdetni semmiképpen ne hirdesd magad, mert nyakadon lesz az Adóhatóság, a NAV.

2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számlaadás mellett szabad. Lehetni bármit lehet. Annyira azért nem nagy a NAV apparátusa, hogy minden magántanárra ellenőrt küldjenek.

Gyerekként legfeljebb 1000 Ft-ot kérhetsz el egy óráért vagy annyit se, és hogy hol, azt neked kéne jobban tudni, hiszen az a lakóhelyedtől függ. Iskolákba, utcára lehet kirakni hirdetést, illetve az ismerőseidnek mondani, hogy reklámozzanak. Nyelvtanárral túltelítettek a városok, vannak magántanárközvetítő oldalak, de ott szerintem ha meglátják, hogy 15 éves vagy, lapoznak.

2016. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!